Postovi mi se indeksiraju u roku 15 minuta?

Ne vjerujem što vidim. Napisao sam post na
http://www.lose-vijesti.com
prije 5-6 minuta, odnosno u 23:47 i članak je odmah indeksiran?

Ima neko objašnjenje?

LoL, meni se indeksiraju odma na korporativnom blogu. Stvar je u domain authorityju, ucestalosti updatea i setingsima u webmaster toolsima. Nista cudno.

Meni je čudno jer je stranica sa 5-6 posjeta dnevno i više bi volio da se takvo što događa na jednom drugom sajtu a ne na tom siročiću. :slight_smile:

Za popiz…
Napravio sam post “LoL, meni se indeksiraju odma na korporativnom blogu” i eto ga indeksiranog.
Nije trebalo ni 5 minuta.

Evo link

http://www.google.hr/search?hl=hr&q=LoL%2C+meni+se+indeksiraju+odma+na+korporativnom+blogu&btnG=Traži&meta=&cts=1260833609229&aq=f&oq=

The power of wordpress my friend, the power of wordpress :smiley:

I onda ljudi kazu da CMS nema veze… Osim sto ovaj automatski pinga sve potrebne servise pri objavi posta i google ga voli kao Hitler Evu Brown :slight_smile:

[quote=“w00t”]The power of wordpress my friend, the power of wordpress :smiley:

[/quote]

Kladim se da je ovim postom WP dobio nekoliko novih korisnika. :slight_smile:

@trnac
kako si napravio da ti je url tipa: domena.com/naziv-clanka
u WP je po defaultu: domena.com/?p=123
gdje se to podesava i koji je tip bolji za indeksiranje

Malo si offtopic ali ja ću ti pokušati pomoći. Vrlo jednostavno…

http://codex.wordpress.org/Using_Permalinks

Settings / Permalinks
Odabereš Custom Structure i unutra upišeš
/%postname%

Meni se novi sajt indexirao minut poslije nego sam ga linkao na naslov.hr. To je valjda ono u realnom vremenu što je google govorio.

[quote=“trnac”]Settings / Permalinks
Odabereš Custom Structure i unutra upišeš
/%postname%[/quote]

Postavio sam tako, ali sad kad pozoven neki post izbaci mi gresku : 404 , ne postoji stranica,
sta treba jos podesiti

[quote=“mago”]Postavio sam tako, ali sad kad pozoven neki post izbaci mi gresku : 404 , ne postoji stranica,
sta treba jos podesiti[/quote]

To to vjerojatno javlja za stare postove.
Nagađam, jesi li editirao url-ove starih postova?

Provjeri je li ti i .htaccess promijenjen.

Wordpress bi trebao automatski rewriteat stare URL-ove, vrlo vjerojatno ti nisu dobri permissioni na .htaccess-u

nisam nista podesio u .htaccess-u, sto treba i kako, a nisam edtirao postove

Probaj stavit .htaccess CHMOD na 777 i onda opet updateat strukturu linkova.

Ako to ne radi, pogledaj jel koristis mozda neki plugin za cache?

I onda ljudi kazu da CMS nema veze… Osim sto ovaj automatski pinga sve potrebne servise pri objavi posta i google ga voli kao Hitler Evu Brown :)[/quote]

Ovo je dezinformacija. Otkud ti uopće takve spoznaje?

Iz prakse. Kao sto vidis i u ovom topicu izmedu ostalog.

I onda ljudi kazu da CMS nema veze… Osim sto ovaj automatski pinga sve potrebne servise pri objavi posta i google ga voli kao Hitler Evu Brown :)[/quote]
Kao Tito Jovanku ;).
Cms može pomoć u seo-u, ali ni 2% koliko utječe osoba koja stoji iza sajta :wink:

Nema nikakve osnove za to :slight_smile: … WP sam po sebi je ok što se tiče SEO-a, a i samog CMS-a, ali da se WP indeksira prije custom cms-a ili nekog sa SEO pluginom - nikako. :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja