Potpis urađenog sajta

Šta je bolje? Potpisati stranicu koju ste radili sa svojim banerčićem ili jednostavno postaviti “Dizajn www.mojsajt.com

ovisi o dizajnu stranice, nekada je elegantniji samo tekst

Second that.

Ali, još jedna ideja je na web staviti stranicu “impresum” i na toj stranici se predstaviti (imenom, svim kontakntim podacima, linkom). Zajedno s drugim osobljem koje radi na stranici, ako takvog ima.

Potpise “made by” na stranicama koje radis nije lose definirati kao link / tekst na koji zeisi biti pozicioniran na trazilicama.

Znaci, ako se natjeces za “izrada web stranica”, nelose je ubaciti link na svoj site u tu rijec. Naravno uz naziv tvrtke / osobe koja je radila web.

Primjer: izrada web stranica otraj dotraj d.o.o.

I to sto kaze Tsereg, makar nije cesta pojava kod nas, je super stvar koja stvara jace povjerenje i kvalitetniji prvi dojam.

Dečki, hvala na odogovrima, ali namjerno sam stavila pitanje ovdje u forumu u kategoriju Tražilice i optimiziranje.
Zanima me šta tražilice vole više? Link koji je tekstualna i vodi na moje stranice ili pak, više vole sliku koja je isto link i vodi na moje stranice???

Pa napisao sam ti gore :slight_smile:

tekst…

u pm!!! :razbi:

Sorry nisam vidjela

Trebam, znači, ubaciti i ključne riječi na tudji sajt ovako

Izrada web stranica www.cyberia.com???

Pogledaj i primjer linka :slight_smile:

Napisao sam ti gore…

[quote=“cyberia”]u pm!!! :razbi:

Sorry nisam vidjela

Trebam, znači, ubaciti i ključne riječi na tudji sajt ovako

Izrada web stranica www.cyberia.com???[/quote]

Ovako:

Izrada web stranica

BTW, da nekom dam da mi napravi web sajt i da mi stavi takvo što bez prethodnog dogovora bilo bi veselo.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja