Potreban Adwords kupon

Ima li neko mozda Adwords kupon da mu ne treba, i da nema restrikcija mislim da radi za sve billing adrese, platicu 10% od vrijednosti kupona…

1 Like

I ja bi kupio to, spreman sam platiti vise od 10% :slight_smile:

1 Like

Imam ja Adwords kupon u vednosti od 75EUR, javite se privatnom porukom da se dogovorimo… :slight_smile:

A sto kome trebaju ti kuponi ne uzmete ipage hosting 12$ godinu dana, dobiju se uz hosting adwords kupon, fb kupon i bing kupon. Moguce da ima i drugih hostinga da to isto daju. Daje i fatcow. To znam.

Tko treba kupone može mi se javiti ovdje. Kao Google partner imamo klasične 400 za 100.
LP

Također ista stvar kome treba nek se javi.

Jel vrijede za stare racune?

Ne, nema kupona za stare račune.

imam ja od 600 kn

Da ne otvaram novu temu dignut ću ovu temu iz mrtvih.

Prodajem adwords kupon u vrijednosti od 600kn. Ponude na PM.

Vrijedi samo za nove racune i racune koji su neaktivni 60 dana.

Transakcija… Paypal

Imam i ja trenutno par kupona od 400 kn. Rade za Hrvatsku, za druge drzave ne znam. Potrebno je potrositi 100 kn i onda Google doda 400 kn. Vrijedi za nove AdWords accounte.

Dakle, novi AdWords account u Hrvatskoj, uplatite 100 kn, a uz ovaj kupon zapravo imate budget za kampanje od 500 kn.

Da ne kreiram novi AdWords account, nudim tu kupon za 50 kn. Nema cijenkanja jer bih za manje od 50 kuna radije sam iskoristio kupon uz kreiranje novog accounta :slight_smile: Posto mi se to ipak neda evo ponuda po 50 kn. Ako netko treba neka posalje privatnu poruku ili se tu javi pa ga ja kontakiram

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja