Potreban bilo kakav posao

Potreban mi je bilo kakav posao sitnijeg karaktera, unos tekstova, pisanje clanaka, unos podataka, pozeljno na duzi rok. Kontaktirajte me putem PM za svaki dogovor.

Šaljite mi ponudu na sem.strokovnjak(at)gmail.com

Evo ovdje imate posao od kojeg možete zarađivati, a da ne morate ulagati nikakve novce:
http://www.4dportal.com/hr/sponzorirane-vijesti/3905-nezaposleni-ste-ili-zelite-dodatno-zaraditi-evo-rjesenje

jel itko probao ovo što je stavio genius

To imaš gotovo na svim hosting providerima, ako dovedeš nekoga, dobiješ nagradu. Ali hajde dovedi dovoljno ljudi da lijepo živiš od toga.

Neostvarivo je živjeti od ovoga, ili imati neki mjesečni džeparac, osim ako ne možeš dovesti dovoljno klijenata (bajka), imaš i drugih koji nude puno više novca ako im dovedeš nekoga.

nkpodovi Naravno da ima ljudi koji su to “probali”, to je i jedan od razloga kako je tvrtka Genius Host vrlo brzo proširila svoju klijentelu i van Hrvatske. Evo npr. kada sam Mariu Mandžukiću izradio web stranicu, odmah se pohvalio Luki Modriću i Ivici Oliću.

Eldar​_​​Ribic Nagrade se kreću od 500 do 1000 kn po uspješnoj preporuci, a nitko vam ne brani da vi definirate svoju cijenu za izradu web stranice, a da ja kažem svoju cijenu, tako da vi praktički uzmete sebi tu razliku koja može biti i veća od 1000 kn. Zašto mislite da je to nemoguće? Imam klijenta u Njemačkoj koji već duže vrijeme koristi taj način provizije i tako uspješno surađujemo i nema nikakvih problema.

Nisam ništa loše mislio, to je pozitivna stvar, i za jednu i za drugu stranu. Problem je u tome što je teško prikupiti dovoljno “korisnika” koji će ajmo reći kupiti neki VPS za neku cijenu, ako to već ima negdje jeftinije.

Nije to baš tako jednostavno, evo ajde ima način da zaradim i to je to. Da ne kažem da moraš biti odličan trgovac, iskusan developer, veoma komunikativna osoba.

Tako da to nije za nekoga ko traži bilo kakav posao, jer sigurno nema razvijen posao da bih prodavao tako nešto.

~50$ za :

“300 MB prostora, Neograničen promet, Neograničeno e-mail računa, Neograničeno FTP računa, Za jednostavnije web stranice.”

što je realno smiješno u odnosu na konkurenciju.

IPage - Unlimited - 12$ (godišnje) Shared Hosting / 4godine korištenja u odnosu na ovu cijenu iznad (50$). I kako neko to da proda? Čudo je uopšte kako to neko i kupuje…

Još ti IPage nudi isto tako nagradu ukoliko prodaš hosting bilo koji ($50 - $100)

Eldar_ribic Pomiješali ste kruške i jabuke jer očito niste dobro pročitali tekst. Gdje ste vi vidjeli da je nagrada za preporuku web hostinga? Kada bi to tako i bilo kao što kažete 300 kn za hosting (start paket), kako onda mislite da je nagrada min. 500 kn? Znači da ja onda trebam biti u minusu 200kn. Ne, nego nudim nagradu za uspješnu preporuku za izradu web stranica!

Usput, kada ste već potegnuli cijene konkurencije i kažete da je čudo kako to netko i kupuje, morat ću vas demantirati, jer kao prvo, nitko vama ne brani da otvorite svoju firmu i definirate svoje cijene, a kao drugo, imam mnogo klijenata od kojih većina koristi i veće pakete, prema tome niste u pravu da to nitko ne kupuje. Baš naprotiv, tu ima jako puno posla oko održavanja servera i stranica, a osim toga Genius Host se brine o svim tim web stranicama, održava ih, te pruža podršku. Ljudi su jako dobro upoznati s time što znači uzeti stranu hosting firmu u odnosu na domaću, ali vi nemate uvid u to pa donosite ovakve zaključke. Ne krivim vas, ali znat ćete puno više oko cijelog poslovanja kada budete imali svoju firmu.

U svakom slučaju, javite mi se kada vi otvorite svoju firmu, vrlo rado ću vas usporediti s Microsoftom ili npr. s Appleom, nije problem.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey