Potreban dobar programer

Nek mi se javi programer koji zna napraviti skriptu za popup wordpress, ali ne klasicnu skriptu da ja sad udjem na link i meni otvori popup sa banerom vec da targetujem npr da ljudima koji udju samo iz nemacke otvori popup a da ostali mogu normalno uci na sajt ili da ljudima koji samo preko odredjene fb stranice udju na link sajta / vesti otvara popup.

Placam dobro.

Mogu ti ja to srediti javi mi se na pm sta tocno treba kada ulaze s fb a sta kada iz npr njemacke i to i kazi cijenu koju si spreman da platis,

pa ti mu ponudis cijenu i on ti kaze odgovara li mu :slight_smile:

Neznam tocno sta mu treba zato mu niti cijenu nemogu dati.
zavisi koliko stvari treba da se sredi koliko drzava i to.
Odmah da kazem ako planiras da ti stavim adsense oglase nemoj se niti javljati jer necu niti da platis 1000e :wink:

Alec ti ne znas nista a kamo li isprogramirati tako nesto,nemoj da gubimo vreme nek mi se javi neko ozbiljan, pozdrav :slight_smile:

Makica vidim da si neki napaceni klinac kojemu trebaju adsense baneri da vara nas oglasivace a kao drugo Odakle si zauzimas za pravo da mi kazes da neznam programirati?
Zbog i ovakvih debila forum propada.

ŠABANE JEDAN NE ZNAŠ DA SE " NE ZNAM " PIŠE ODVOJENO !
I ko god ti nešto kaže nađeš se uvrijeđen i na svaki takav komentar odgovaraš da je klinac, napaćen, malouman…
Nađi neke nove fore, i daj nam i jedan projekat kojeg si ti programirao i sastavio lično da se uvjerimo !

Nisam bas radio projekt od nule vecinom sam radio nadogradnje :wink:

I toliko o tvom programiranju, ako zelis mozes obrisati taj account i napravi si novi , manje ces biti ofiran …

1 Like

Saradnja uspesna, skripta zavrsena, svaka cast timu in4hr
www.in4.hr
Pozdrav.

1 Like

thanks @Makica :smiley: (100000 znakova)

@steelmaiden @apazinjan - Jel postoji kakva opcija da se nekog usera stavi na ignore pa da se ne vide vise njegovi postovi? Od nekih korisnika (konkretno jednog) me voli glava vise …

1 Like

Nazalost, bojim se da ne.

A da ga vi odstranite ?
Da li imate pristup IP adresama ? ako se opet registruje opet ga odstraniti ? :smiley:

Trebalo bi nesto uraditi po pitanju tog clana, sto vise njegovih postova procitam, postajem sve gluplji,
Unapred hvala.

Pricanje gluposti na zalost nije kaznjivo na forumu, bojim se da cete ga jednostavno morati ignorirati.

Uostalom, dobro dodje tu i tamo malo humora.

Da te nije Steel slucajno unajmio da Upgrade-as Discourse ? Vjerovatno se odlicno snalazis i u RoR-u.

Pozdrav, da ne otvaram novu temu…meni bi trebao jedan php “frik” da pogleda da li se nešto na jednoj skripti moze popraviti…nakon toga mozemo dogovorit cifru.

Hvala unaprijed

javi se na PM s opisom problema pa cemo vidjet. Posao je vec odradjen s @Makica , samo jos preostaje njegova uplata :smiley:

kakva je skripta? u čemi problem?