Potreban mi je posao na internetu - unos podataka na sajt

Posto sam vec dosta dugo ovde primetio sam da ovde najvise ima filozofa ,
koji u svakom postu ,svakoj prici, ponudi,oglasu, ubacuju svoju kao MUDRU filozofsku notu,
objasnjenje koje sam dao za 10 dolara je slikovito ali je skoro blizu,a Vi mi tu uskacete sa statistikom koja je 50 % naduvana,o tome smo vec pricali ,
pustite Vi statistiku ovo je sve jednostavno uzmes 10 dolara ako ti treba ili ne uzmes
nema tu nikakve filozofije ,

2 Likeova

vukojebine su ti 50% bivše jugoslavije

Pa onda nek i rade za pisljivih 10$ cijeli dan, pa nek i ostanu vukojebine…
Studenti u hrv imaju za ljepljenje etiketa 25kn/h, koji je ekvivalent tvome poslu ljepljenja linkova…
A jorgovan ti lijepo rece koji je minimalac, ne znam sta ti je tu 50% naduvano, osim tvog ega.

Ovdje @sasa1212 imas nesto tih jednostavnih poslica za studente, i satnicu pa ako kome treba neka zaradi nesto i vise, da se naci i remote http://studentski.hr/poslovi

1 Like

kome ti odgovaraš bolan, kakav ego, dođi sebi

1 Like

pa dal je to online posao unosenje podatka,

minimalna studentska satnica je 21.50 kn, to je 2.90 eura.

neznam da li na to idu još davanja od 17 % ili su ukalkulirana.

Sorry zaljepio sam par recenica pa je ispalo da su tebi namijenjene, prva recenica je bila za tebe, a druga i treca za @brane333 u komentaru…

Ovakvih kao Bane danas je u poslu, barem u Srbiji, jedna trećina, a možda i cela polovina. Obrazovani, vaspitani, poštuju druge, lepo se ophode prema saradnicima i ženama, a u posao unose posebno inovativan pristup. Zato nam ovako dobro i ide… :innocent:

1 Like

Pobrkao si ti loncice … da si ko ,brane postuje svaki dolar i sve ljude i zene na svetu,
ali je malo kao brane,vise je ovakvih nekulturnih kao ti,

4 Likeova