Potreban neko ko ima osnovno znanje SEO

Pozdrav potreban mi je neko ko ima osnovno znanje o SEO ko npr ima jedno 5 sajtova i ko je prosao neke osnovne stvari, treba mi kratka analiza nekog sajta za drugara ja trenutno nemam vremena da to radim jer upravo idem u grad a on to veceras treba da posalje profesoru na fakultetu prilicno je jednostavno kratak test pa eto ako je tu neko nek se javi bice nagradjen 15-20$ u ponedeljak na racun. Moze poruka u inbox. Pozz i hvala

Pa napiši šta treba tačno pa ćemo ti pomoći ovdje, for free… Ipak, SEO nije neka magična misterija. Ima par osnovnih pravila kao što su title, meta keywords, h1, h2, seo friendly urls i backlinkovi. Napredniji SEO kao što je korištenje schema.org struktura ne vjerujem da će profesor od vas tražiti :stuck_out_tongue:

ko uradi do 12 dobar je 15$ moze poruka u inbox… kazem nije za mene u gradu sam u izlasku ja ovo sve mogu uraditi kroz 30 minuta.

Sa kojim tačno zadatkom imaš problem? Ne očekuješ valjda da ti neko uradi kompletan ispit?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja