Potreban neko za SEO posao

Kao sto i sam naslov govori potrebna mi je osoba, ili manja ekipa ljudi koja bi odradio SEO na jednom sajtu koji se bavi prodajom sminke. Stranica je na engleskom i prvenstveno za US trziste. Treba mi neko ozbiljan ko bi se prihvatio tog posla.

Cao!
Na koji nacin mogu da te kontaktiram da se prijavim za ovaj posao?

Hej pozdrav,
Evo ovako, to je stranica koja se bavi prodajom sminke i vlasnik stanice je covek iz USA za kojeg ja radim neke druge poslove.
Dacu ti link, ti je pogledaj i vidi dali mozes uraditi posao. Sajt se lose rangira ne google,nisam neki SEO strucnjak ali vidim da nema ni jedan backlink, da su tekstovi nabacani i da se kljucne reci mnogo puta ponavljaju…
Pogledaj kako ti se cini, pa mi pusti poruku dali si i dalje zainteresovana za posao, ako mozes reci koliko trazis za taj posao… pa ti dam kontakt mail. Moze tako ?
http://goo.gl/cfZeqt

Hvala na tako brzom odgovoru :slight_smile:

Posto vec imam posao, nazalost ne mogu da posvetim 100% vremena ovome (mada bih volela, svidja mi se sajt) - sto se mene tice, najvise bi mi odgovaralo da ovo bude honorarni posao koji radim sa vise ljudi, naravno sa nekom dogovorenom taktikom (za koje keywordse se juri ranking i slicno). Zbog toga ne bih odmah da nagadjam nista oko placanja.
Koliki je budzet tom coveku, i da li postoji neko ko pise tekstove za blog, ili se to ocekuje od osobe koja ce biti unajmljena za posao? Za koliko kljucnih reci juri ranking? Ili se od osobe koja bude unajmljena ocekuje i to da osmisli?

U sustini, ako mu odgovara sporiji tempo SEO kampanje, rado cu se prihvatiti ovog posla, mogu da napravim 2-3 linka mesecno.

P.S. Sajt za sad ima vec nekoliko backlinkova :wink: Doduse nisu nesto posebno al ajde :smiley:

Da, ima nesto sto je radio neki lik iz Indije, ali ga je posle nedelju dana najurio zbog kako kaze “gubljenja vremena sa njim” :slight_smile:
Tekstove je sam pisao, mada su u sutini to manje vise isti tekstovi koje online prodavnice koriste za date proizvode…
Mislim da mu nije hitno da se to uradi za par dana, vec ono lagani tempo.
Ako zelis mogu ti dati njegov kontakt pa da porazgovarate ?
Za budzet stvarno ne znam, to ti on moze reci.

Ok, mozes mi dati njegov mail :slight_smile: Hoces ovde na forumu ili kako?
Inace, kad kazem da mogu da napravim 2-3 linka mesecno, mislim na guest blogging a ne na direktorijume. Direktorijume verovatno mogu i vise, ako uopste ima potrebe za njima.

Daj i meni njegov kontakt zainteresiran sam za pomoć oko onpage i off page optimizacija
Lp

Posto smo oboje zainteresovani, da li hoces da saradjujemo na ovome? Meni ne smeta “konkurencija” kao sto sam rekla nemam dovoljno vremena da sama radim dovoljno. A ako bismo oboje radili bilo bi najbolje da budemo u kontaktu.

može slažem se prvo treba vidjeti s klijentom pa se mi između sebe možemo dogovoriti.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey