Potreban netko tko oce uradit css stranicu sa administracijom

Ovako potreban mi je netko tko moze napraviti Stranicu sa Administracijom(login bar jedan User) bez Baze Podataka (mysql) znaci da User moze mjenjati Novosti tj Raspored, radi se o stream stranici. Ubacivanje Rasporeda na Tekme i Linkove na streams, sve sto treba je da bude raspored u js arcoding :

kad kliknes na naziv tekme da se otvori polje sa Linkovim

Ukoliko treba viseinfo pisite

Ponude molim saljite na privatnu poruku

Dolazi sve u pitanje sto nema baze podataka jednostavna klasicna stranica sa Login opcijom i mjenjanjem rasporeda iz administracije…

A kako se mislis logirat ako nemas spremljen username i password i radit update ?

1 Like

Mogu ti ja to napravit, javi mi se u inbox jer ti ne mogu nešto poslat PM.

Cim imas nekakve podatke znaci da ti je potrebna baza podataka, dal ce to biti mysql, sqlite ili ces spremati u nekakav fajl nebitno je.

Malo je nejasno.
Da li tebi treba da netko izgradi administraciju sa loginom i mogučnosti mijenjanja sadržaja (od nule) - ili
to već postoji, pa želiš da se oblikuje po tvojoj želji.

Ako je ovo prvo, tu ćeš morati potegnuti u đep malo dublje da ti to netko napravi.
S obzirom da večina gotovih CMS-ova već ima ugrađene te mogučnosti, postavlja se pitanje isplativosti takvog podhvata.

Ako je samo oblikovanje već gotovih modula ili dijelova nekog CMS-a ( u css, Jquery) - to ti mogu ja složiti.

naravno daje to moguce i radio sam x takvih stranica samo sto nemam vremena…

Naravno da ne Treba mi klasicna HTML stranica ili php u kojoj treba biti mogucnost dase sadrzaj mjenja iz administracije… nije mi jasno stoje tu nejasno da mi treba CMS nebi trazio nikog ovdje pa to moze i djete od 5 godina instalirati…

Pa upravo ono što ti tražiš i je CMS.

Pa uhvati malo vremena pa napravi :D. A ja ne vidim sto ne bi koristio neki jednostavni cms za to ? di je problem ? Ionako moras uzet hosting za web stranicu i s njom dobijem mysql bazu

pa gledaj kod 100000 upita na mysql bazu ti dodje do pada servera dok kod pure html ili php ide puno brze, jednostavan odgovor…

A di mislis spremat to, u txt file ? Ja mislim kad txt file bude imo malo vise podataka ce bit sporiji da nadje nesta nego baza. A zasto veliki portali koriste onda bazu ? Sta mislis kolko facebook ima upita prema bazi u minuti ili sekundi pa radi ko sat ?

a sto mislis kakve facebook server koristi, meni treba to i nekuzim cemu tolka rasprava…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey