Potreban ozbiljan investitor za sajt

Potreban investitor za online biznis. Iznos investicije je 15.000 evra. Molim da mi se jave samo ozbiljni ljudi koji su spremni da uloze u ovaj biznis. Konacna isplata investicije ce biti dosta veca od 15.000e, tako da se investitoru maksimalno isplati.

MARKETING KAMPANJA:
Za marketing kampanju bice zaduzeno strucno lice, koje ce uspesno voditi kampanju.

PROGRAM KAMPANJE:

1. Reklamni spot na domacoj televiziji.

1. Audio reklama na radio stanicama.
    ​--------------------------------------------------------------------------
  2. Dobro osmisljena google AdWords kampanja.
  3. FB kampanja
    REKLAMNI MATERIJAL:

Mali deo novca bi iskoristili za izradu promotivnog materijala. Hemijske, upaljaci, privesci, flajeri. …

Posle marketing kampanje, ocekivana zarada je nekoliko stotina evra mesecno, nakon nekog vremena se naravno ocekuje mnogo više. Marketing kampanju i sve vezano za to rade struci ljudi koji su profesionalci u svom poslu i garantujemo uspesnu kampanju.

BUDUCNOST OVOG PROJEKTA:

Uspesna buducnost ovog sajta nudi nova radna mesta za mlade i dobre plate sa kojima ce moci da se osamostale i osnuju svoje porodice. U buducnosti, zaposleni ljudi ce nam biti potrebni za odrazavanje sajta, za marketing, za podrsku, za drustvene mreze, za SEO. … … itd. Postavljanje oglasa na nasem sajtu je potpuno besplatno i uvek ce biti. Nasa vizija i ogromna volja da uspemo u svemu ovome odrzava nas na pravom putu ka uspehu. Nikada nismo razmisljali da odustanemo bez obzira na razne probleme i nedostatak novca kroz izgradnju projekta. Cvrsto verujemo u nasu viziju i uspesnost ovog projekta.

Ako ste zainteresovani da uložite novac u nešto kreativno, korisno, sigurno i profitabilno, što će Vam u narednom periodu donositi novac, javite nam se porukom ovde ili na mail: milosagbaba92@gmail. com

Druze kakvog je tipa sajt konkretno?

Koji je projekat u pitanju, bez uvrede ali kako ce neko da ulozi novac kada ne zna u šta ulaže, bar ja nisam skontao u sta se konkretno ulaze neka me neko demantuje ako griješim ?

2 Likes

Koji su rizici projekta? Vidim samo rijeci hvale pa zato pitam.

1 Like

@milosag

Koliko sam vidio, svi koji su rodjeni 90’ godina nadalje, imaju problema.

Taj problem se manifestira kroz naivnost i misle da je to njihovo najbolje i da ce svaki projekt uspjeti i zaraditi milijune. To nije bas tako, hrpa startupova je propala.

Mozes imati super ideju, alat biti naj, ali ako ne dodje do mozga ljudi , onda je to badava.

3 Likes

Još ako su se maloprije upisali u Forum, :slight_smile: a nisu niti naznačili o čemu je zapravo taj njihov projekt (to ne znaju ni oni, naravno) :blush: te su napisali samo uvodni post;
Da, to je ciljana skupina svim ozbiljnijim investitorima. :o:

2 Likes

Novitet21,
Druze,molim te ne troluj po postu. Ako nemas svoje ideje,vizije i poslovne ideje onda se ne mesaj u druge. U pitanju je ozbiljan projekat!

To je sve super, imam x ideja na papiru, vizije , ideje itd…
Realno, da uspiješ i da zaradiš nešto, a ne da preživljavaš, jako teško.

https://www.istokpavlovic.com/blog/startapitis-bolest-savremenog-web-profesionalca/

3 Likes

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey