Potreban programer za spajanje skladišta i Woocomerca

Trebam nekoga tko ima vremena i PRIJE SVEGA znanja da odradio posao , kompletni.

Spajanje woocommerce dućana sa skladišnim programom.

Sve informacije se dobiju kada se sklopi ugovor. Dakle pouzdana osoba koja je sposobna i sigurna u svoj rad da može to složiti.
Obavezno račun.

Molim na PM pa se čujemo dalje.

Da li je potrebno dućan sinkronizirati sa skladištem, skladište s dućanom ili obostrano?

@dadodd Sve informacije se dobiju kada se sklopi ugovor.

@webposao

Ali onda je i cijena takva.

@jorgovan plaćanje obavezno unaprijed :sweat_smile:

Mora sve biti automatika. obostrano.
Dakle kompletni sistem da prima informacije o količinama, te nazad vraća info skladišnomprogramu, ili među programu o prodaji, rezervaciji, podacima kupca.

NE polovična riješenja.

Posao je nekome tko zna ne puno posla, ali platiti će se koliko god vrijedi posao. Ako treba i unaprijed.

SAMO molimda se javi netko s kim se može ćuti telefonski barem, ili sastanak.

Hej, pogledaj primjer web shopa koji ja prodajem.To je isto wordpress, woocommerce. Jel ti se sviđa? http://www.webshopfree.online/

Možeš pojasniti ovo? Obostrana sinkronizacija woocommerce s nekim skladišnim programom da je malo posla?

1 Like

Čitaj bolje ne da mi se. Ako ne nudiš uslug hvala.

Čitam sasvim u redu, ali možda ne razumijem dobro, zato sam postavio podpitanje.

Da bih ponudio uslugu treba mi više informacija. Recimo, o kojem se skladišnom programu radi i zašto misliš da se radi o “malo posla”? Vidiš, kao što ti skeniraš svakog izvođača, tako i izvođači skeniraju vas naručitelje.

Pitanje je na mjestu. To moze biti gro posla ovisno o tome sto je na drugom kraju. Programi znaju biti razni. Vjerovatno je skladiste spojeno sa racunovodstvom, a ti pak znaju imat rjesenja iz 90tih, sa edgy tehnologijama iz tih vremena…

Tako je, zato sam napisao da je i cijena takva.

Realno bez informacija ovako napamet ne bi se upustao u tu avanturu za manje od 40-50 k kn brutto.

Ako se 40000 kn podijeli sa 300 kn/h ispadne 133 sati, realno to je 3.5 tjedna full time ili 6.5 tjedana svaki dan po 4 sata u fusu i neznam da li bi bilo dosta sati.

Posao obuhvaca:

1. analiza procesa
  2. analiza podataka u bazi
  3. mapiranje polja iz svih baza
  4. izrada jobova i api-a(treba uzet u obzir sve, cijena, kolicina, rabat, popust itd.)
  5. testiranje jobova i api-a
  6. dokumentacija

Ma i to ako je moguce. Vidio sam racunovodstvene programe napisane u nekim prastarim jezicima, sa obskurnim proprietary bazama za koje nema dokumentacije dok ne kupis razvojnu licencu… Tak da je pitanje je li je to izvedivo direktnim spajanjem na bazu…

Ti bi bio prvi uvjet prije potpisivanja ugovora, informacije o kojim se bazama radi , gdje su baze, prava pristupa i sl.

Da ne bi bilo da se ne moze spojit na bazu izvana ili s odredjene ip adrese sa kljucem i sl.

Dakle onaj tko slaže to ne mora me upozoravati na ništa, ne interesira me.
Interesira me osoba koja će to napraviti.
Dakle od početka do kraja, od mene dobije sve informacije, i plaćanje koliko hoće cijenu.

Dakle firma koja je to radila skjaldište, dostavlja što god se traži, API, rest, json, csv, kao međuposrednika.

S strane dućana je potrebna provjera količina. I hook kada se nešto proda kroz web dužan, da skine s stanja, pošalje podatke o kupcu na “međuposrednika”.

Dakle jedna ozbiljna osoba koja bi se mogla pozabaviti time.

Toliko mi se to cini ludim da cak razmisljam da ti posaljem jedan PM da se cujemo, ali prije svega me zanima koliki je rok ako ga ima.

Sastanak ne moze, ali skype, viber, teams, appear.in i sl. moze, ako ti to odgovara ajmo se cuti.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja