Potreban Reddit master

Kao što naslov kaže potrebna mi je osoba koja se zna služiti redditom i ima iskustva. Također pismena i dobro znanje engleskog jezika i poznavanje gaming niche.
Radi se o dužem projektu minimalno nekoliko mjeseci molim ponude u PM.

Sto znaci sluziti se redditom?

njime se mogu svi sluziti, pisati, citati votati. Pa eto vise detalja bi dobro doslo jer gaming niche mi je poznat kao i engleski jezik… A na redditu sam dugooo, aktivan citac, manje aktivan u aktivnostima.

odabrati “prave” subredite za post, kao i napisati zanimljiv post koji će potaknuti raspravu dok profil nebude imao dovoljno “kredibiliteta” za neki promo content.

Koliko bi bila usluga za cca 10-15 postova na mjesečnoj bazi i da se poprati malo s komentarima tj da nebude samo objavljen post nego da i profil (ja) sudjeluje u njemu

Osoba bi trebala znati trendove u gamingu koji su povezazni uz igre+hardver

Pozdrav evo ja se javljam jer već neko duže vrijeme radim na Redditu
Usluge koje nudim:
Front page na bilo kojem subredditu (naravno,post mora pratiti sve smjernice određenog subreddita jer ako se izbriše to nije moja krivica)
Upvoteovi
Komentari
Objavljivanje sa mojih starih profila (12+ mjeseci starosti)

NA Upworku imas specijalizovane pisce i marketare kojima je osnovni skill Reddit master, tako da je najbolje da tamo nadjes tako usko specijalizovanog saradnika

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja