Potreban SEO specijalista

Trazim SEO specijalistu za prikljucenje malom startup timu.

Prijave slati na office@dynamint.net

Za online i offline SEO? Blackhat ili white? Malo vise detalja bi dobro doslo.

Za regularnu optimizaciju sajtova (on site, off site seo).

Dobor, a o kojoj zaradi pricamo ovdje? Dali cete ulagati u SEO? Ja mogu biti u timu kao SEO strucnjak ali neradim offsite manualno, nego outsourcam…

To je odlično. Gdje outsourcaš Daddas, molim te?
(Možeš reći i na PP) :slight_smile:

pravi svoju privatnu blog mrezu polako koliko god da traje dovoljno ti je 30ak domena za pocetak i vidjeces cuda na google! :slight_smile: sta god drugo da kupis je smece

Outsourcam sve i svasta.

A ovo s privatnim mrezama nije bas tako kako oddball prica. Da istina da ces vidjet cuda, ali cuda koja kratko traju. A za pravu privatnu mrezu moras uloziti cuda.

Teško da će se vidjeti ikakva čuda.
30ak novih spammy domena neće značiti apsolutno ništa ili jako malo, dapače, možda i naštete.
Zato sam i pitao Dadaasa o outsourceu backlinkova znajući da to nije nimalo lako, to je najteži dio posla (backlinkovi općenito, a i pronaći nekoga tko će to raditi povoljno i na pravi način). :frowning:

Ja sam clan gotovo svih BH foruma, tak da se moze naci. Samo se mroas muvat po BH forumima, i ljudi tamo vec daju svoje service, samo im ti das par direktiva kako tocno to moraju uradit da nebi bilo nismo znali.

No nekako mislim da OP ne trazi ovakvog partnera nego vise white hat partnera, to naravno nije problem, mogu ja i whitehat radit.

Pa naravno, i ja tražim white hat partnera.
Nikakva druga opcija nije ni u kakvim planovima.

Dadaas kaže “mogu ja i whitehat” radit, znači uglavnom radiš blackhat? To ti je i prvo palo na pamet? :frowning: Razočaran sam.

hahaha, whitehat je boooring!!!

Inace ne radim offpage SEO. Ali kada radim onda radim blackhat! I nije mi palo to prvo napamet jer sam osjetio da se tu radi o timu ljudi i da se radi o white hat projektu.

Blackhat se radi u prodajama gdje te boli K… za webstranicu i sve ostalo glavno da se nizaju prodaje i zaradjuje. A white hat je sve ostalo, kada imas site s igricama, kada imas news website i tako dalje, odnosno kada bi te jako boljelo ako bi ti gogole dao opljusku, jer sa blackhat metodama samo je pitanje vremena kada ces dobiti pljusku.

Fora je to kak se crnosesirni seo dela za “sajteve di te boli ku” i “bitno da prodaja ide”.
Fora.

1 Like

Nama treba osoba sa iskustvom oko optimizacije.

U principu mi smo relativno mlada agencija i nemamo nekog ko bi za nase klijente radio optimizaciju sajtova za zeljene kljucne reci.

Trenutno imamo:

1. Front end developer
  2. Backend/wordpress developera
  3. Grafickog/motion dizajnera
  4. Nedostaje neko za marketing

Izdovijeni portfolio

ipak svi zavisimo jedni od drugih.

Kada nam klijent naruci aplikaciju ili sajt, bilo bi dobro da se na dizajniranom i funkcionalnom sajtu krug zatvori dobrim rangirananjem u pretrazivacu.
Time klijenta cinimo 100% zadovoljnim.

Whitehat metoda su bitne. (ne bih voleo da me klijent zove i j**e mi sve po spisku, zato sto mu je sajt banovan).

Napomenucu da trenutno nismo u mogucnosti da finansije izdvojimo na optimizaciji agencijskog sajta, vec u vidu kompenzacije.

Dogovorene projekte za optimizaciju sajtova bi radio SEO specijalista.

Drugim recima, niko iz trenutnog tima se ne bavi optimizacijom (ili bilo kojim vidom marketinga), zainteresovani SEO specijalista, bi rankirao agencijski sajt, a svi klijenti kojima treba optimizacija sajt bi bili prosledjivani kod njega.

Predloge ili sugestije slati na pm.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey