Potreban suradnik - prodavač iz Hrvatske

Pozdrav po drugi put noćas a nadam se i posljednji;

Imam veoma uspješnu prodaju jednog artikla u BiH, Srbiji i Crnoj Gori. Artikle iz BiH šaljem poštom i plaćanje za ove države je po uzeću artikla. Imam problem sa Hrvatskom jer ne mogu vršiti naplatu pouzećem niti imam neki jednostavni način za vršenje transakcija s kupcima iz Hrvatske.

Potrebna mi je jedna sigurna osoba koja bi mogla vršiti distribuciju u Hrvatskoj, privatno možemo utvrditi tačne detalje kako bi dogovorili distribuciju i poslovanje. Uspjeh je zagarantovan jer već ima xxx ljudi zainteresiranih za kupnju ovog artikla u Hrvatskoj.
Možemo se dogovoriti na procenat prodaje ili na platu koja sigurno ne bi bila mala.

Za sve informacije potrebno se javiti ovdje u privatne poruke ili na email mixprodaja.ba@gmail.com

Pozdrav evo ja nisam zainteresiran odmah da prijedjem na stvar, ali gledam na IG i FB nije da vas simpatiziraju dosta ima profila koji ujedno uz vas nick stoji prevaranti, lopovi itd tko zna tko se sve opekao.
Također to moze biti istina a moze biti da vi jeste ok i posteni no malo mi je to o “poštenju” sad poljuljano jer priča da ne možete naplatiti pouzećem ne stoji nikako.

Mogu i dokazati a lako je provjeriti i u posti bilo BH ili Mostarskoj Hrvatska posta sto se tice slanja pošiljki.

1. Unutar BiH kad prodajete načini naplate vam mogu biti, karticno i pouzećem
  2. U Srbiju i Crnu Goru artikal (koji prodajete) mozete poslati isključivo uz plaćnje pouzećem!! znači ako imate i legalno posao i drzite sluzbeno web shop i sad vam netko iz Beograda hoce kupiti slusalice preko kartice ili paypala vi mu tu transakciju ne mozete odobriti jedino mu poslati artikal i da ga plati pouzećem
  3. Za slanje prema Hrvatskoj mozete koristiti 3 vrste naplate svog proizvoda PayPal, karticno plaćanje i pouzećem.
  4. Za ostatak EU i USA logicno podrazumjeva se jedina vrsta naplate je preko Paypal-a i karticno

Evo i mali dodatak ako kolege iz Hercegovine trazi vise informacija preko nase poste onda pogledajte PostPak kategoriju (usluga i cijenik), jer to mi je djelatnica za odnose s poslovnim klijentima i prezentirala jer kad sam poceo sa poslom morao sam se dobro pripremiti i s time da je cijena slanja nekog artikla do 1kg u HR uz placanje pouzecem s 15KM pojeftinila na 10KM

Neda mi se pisati puno o tome sada ali ako nekome treba savjet i/ili ima neku nedoumicu slobodno pitajte stojim na raspolaganju!

*ISPRAVAK
Tek sad vidim da je post star godinu dana no izbacilo mi ga medju new kategoriju…neki bug mozda?
No bez obzira sto je post star moze koristiti i za kolege koji su u nedoumici za ubuduće

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey