Potreban web majstor da odradi jedan Amazon Affiliate sajt do 30 Septembra

Potreban mi je neko da mi odradi jedan Amazon Affiliate sajt. Zelim nesto slicno ovom sajtu www.bestfitnessequipments.com

Potrudicu se da opisem sve sta zelim da mi se odradi. Zelim da sajt bude gotov do 30 Septembra, ali ako se zavrsi ranije jos bolje. :relaxed:

1. Zelim da mi se odradi sve, dakle kljuc u ruke.
2. Da se napisu 50 clanaka o Fitness/Bodybuilding nishi.
3. Da se u svih 50 clanaka ubace Amazon linkovi.
4. Da se u dogovoru samnom kupi jedna kvalitetna WP thema za sajt.
5. Sajt se radi za USA trziste, dakle na engleskom jeziku.
6. Svi clanci moraju da imaju bar 1000 reci. Clanak da obuhvata sve sto treba da sadrzi - karakteristike proizvoda, prednosti i mane, utisci kupaca.

Sto se same cene tice, stvar je dogovora. Uplata je moguca preko PayPala i WesterUniona (ja snosim troskove slanja). Ponude saljite porukom ovde na forumu ili na aleksandar.innsbruck@gmail.com. :blush: Prednost dajem Vip clanovima foruma i clanovima koji su vec odradjivali ovakve i slicne projekte i gde su klijenti bili zadovoljni. :slightly_smiling_face:

Zanimljivo zvuci. Uz vlasti cms. Seo + custom modul + optimizacija.

Mogu to ponuditi za 4000$ - 5000$.

1 Like

Ja se isto kandidiram za posao.
U ponudu mogu uključiti i izradu detaljnog projekt plana prema kojem ću projekt na kraju i izraditi (kada/ako ga ti prihvatiš).
Stranica će ti biti super optimizirana za google, imat ćeš ekstra kvalitetan gotovi “proizvod” (garantiram zadovoljstvo).

Cijena cca 2- 5 000$ (ovisi o puno faktora).

1 Like

Ovaj web koji si linkao je uzasan - tekstove je pisala neka nepismena osoba čiji engleski je na razini 10ogodišnjaka :smiley:

3 Likes

Napisana ti je detaljna ponuda u privatnu poruku :slight_smile: Cijena se može korigovati, ali u tom slučaju izmjene u ponudi će postojati naravno :slight_smile:

Fokusiraj se na 6-10 tekstova po 2500-3000 sa low ili medium competition a visak para ulozi u Guest postove, praviti sajt sa 50 artikala je promasaj, ja znam sajtove sa po 2 artikla po 5000-6000 reci koji zaradjuju 100$+ dnevno tako da nemoj gubiti vreme na uzaludne tekstove, takodje ovaj sajt iznad je sranje a keywordi su poprilicno teski za rangiranje trebalo bi ti poprlicno linkova po artiklu. Ukoliko si zainiteresovan da kupis nichu od mene javi se low - medium competition a i bez ikakve konkurencije, skupljam niche poslednjih 26 meseci od ljudi koji vole da se hvalisaju zaradom imam stvarno vrhunskih koje su meni u planu ali posto ih imam 25+ voljan sam da prodam koju.

Linkovi jesu bitni ali ne u toj meri o kojoj ti pises. Izbor KWa i niche je daleko bitniji, kao i onpage optimizacija. Kad se sve to odradi vrh, onda sa par linkova moze da se napravi odlican boost, ne mora da se bace silne pare na linkove.

Pozz, das mi artikal ja ti kazem koliko backlinkova treba za probijanje u top 10 na google. Po meni linkovi su 60% a artikli 40% bar u mom slucaju a testirao sam na preko 10 amazon aff sajtova ja inace gadjam malo jacu konkurenciju od medium, naravno uz easy konkurenciju moze se probiti uz 2-3-4 linka ali svako ima neku viziju sto se tice zarade a ja se ne zadovoljavam sa 20$ dnevno.
Sto se tice opreme za fitness gde sajtova ima kao mrava 3-4 linka su nista a o takvom sajtu je rec ako se ne varam.

Ne mozes da generalizujes tako. Dzaba tona linkova ako nisi lepo uradio onpage, G ne zna za sta da te rangira.
Ne bih ja dao toliki procenat linkovima, jesu bitni ali jednako kao i sve druge stvari. AMZ sajt koji je radjen za organic posetu mora da ima jednako dobre karike u lancu (mislim na SEO komplet, sadrzaj, on/off page, KWi itd).
Slazem se za ovo sto si napisao za fitnes, moralo bi debelo da se zna sta se radi da bi se ugurao jer je to nicha koja spada u najteze.

Ja on page seo ni ne racunam kao bitnu stvar jer mi se to podrzumeva i normalno da je na vrhunskom nivou 21. je vek s’obzirom da imam objavljenih preko 160 clanaka sa preko 1800 reci na svojim amz sajtovima mislim da dovoljno dobro znam on page seo, pritom tekstove ispod 4500 reci poslednjih 6 meseci nisam ni narucivao, tako da uopste ne dizem vrednost on page seu u mom slucaju jer mi 80% on page sea radi pisac a ja odradim jos 20%, sto mu dodje optimizacija slika, brzina sajta(cloduflare), int linking, i doradjivanje dizajna i preglednost stranica, tabele, raspored silosa/kategorija, Shortcodes Ultimate, optimizacija naslova za pretragu, i meta descriptiona, ostalo mi radi pisac, (h1, h2, h3…) i pravilan raspored keyworda i tagova jer imam iskusnog coveka sa preko 700 napisanih artikala. Ne znam sta si zapeo za on page seo kao da je to nuklerna fizika, veoma prosta i jednostavna stvar za nekog ko zna sta radi.
P.S https://sitechecker.pro/ na svakom sajtu imam on page skor 65-70% za otprilike svaku stranicu sto se naravno pokazuje i u praksi to jest dobar ranking na na skoro svakom artiklu jer ja artikal ne narucujem ako nemam sve kompletno spremno za isti.
Pozz.

Dosta ponuda je pristiglo na Email, takodje i ovde. Sacekacu jos par dana da vidim sve ponude. Uglavnom sto se cene tice, sve se vrti oko jedne pa te iste cifre. Tako da cu izabrati onoga ko po meni deluje kao da moze odraditi ono sto sam ja zamislio. :slight_smile:

apdejt?.. 20karaktera

1 Like

Sajt se privodi kraju, ocekujem da ga do kraja Avgusta zavrse. Moze lock ovde. :blush:

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja