Potrebna izrada web stranice

Potrebna izrada web stranice za prodaju i posredništvo nekretninama .

Potreban dinamicna stranica sa mnogo slika i više jezika HR-ENG-NJEM

Uplačen hosting i domena.

Mail : [email protected]

Roko, koliki je budget za stranicu i kada treba biti gotova?

Imate li neki primjer stranice kako želite da to izgleda?

Primjer : http://elion-nekretnine.com/
Bilo bi dobro da moze bit gotova u roku 15 dana.
Budget je oko 2000 kn .

http://www.studiopress.com/demo/agentpress.html Ovaj primjer je mozda i bolji :slight_smile:

Za 15 dana i budget od 250€, a traži se portal za nekretnine = totalni promašaj

Miriše mi na to da nit klijent nit developer neće biti zadovoljni na kraju.
@Rokobaron: Imajte na umu da morate se nečega odreći, kvalitet, vremena ili novca, ne možete dobiti sve u jednom.

Naravno to u slučaju ako želite kvalitetan rad, sa gore navedenim, sigurno ga nećete dobiti.

Ja mislim da je za pocetak dovoljno znam da je najlakse dati nekom 15 000 kn i gotovo.
Bitno da bude dovoljno dobra za pocetak a kasnije moze se nadograđivat po malo .

Koliko je to u € ? (20 znakova)

Nažalost “dovoljno dobru” nećete dobiti za 250€.

Jednostavno Vam govorim da ono što tražite ne spada u taj budget. Dobit ćete za 250€ stranicu koju poslje neko neće moći iskoristiti za nešto ozbiljnije, radije će krenuti od početka.

Moj savjet Vam je, ako želite se upustiti u taj posao, smanjite zahtjeve i povećajte broj dana. Da bi barem dobili približno nešto što vrijedi za te pare.

Evo vidjet cemo valjda je smijem objaviti ovdje kada bude gotova . Ne očekujem čudo .

U € mislis koliko 15 000 kn = 2000 €

1 €/7,55 kn

Nikakav problem, samo je postavite u kategoriju “Projekti” i možete očekivati sugestije od drugih korisnika.

Nije vezano za temu, al je zanimljivo kako na WM forumu većina unaprijed zna da će se raditi o sugestijama a ne pohvalama. :slight_smile:

Neće imati ništa od pohvale, onaj ko mu kaže sve 5, ili ga laže ili nema pojma o čemu priča.

Preče mu je da ga upute šta treba ispraviti i kako napredovati.

Upravo o tome sam i govorio, samo nekima ego dozvoljava da shvate ono što sam rekao a nekima nažalost ne.

Ako kupim temu koja je odrađena profesionalno namjenski za agencije, zatim kupim full WPML za više jezičnost i onako laički odradim adWords kampanju misliš da takva stranica ne bi bila bolja od 90 % izrađenih stranica od hr agencija a napravljene su u 70 % slučajeva za četiri puta više novca od mog buđeta koji nudim???

Pokušajte, pa ćemo da vidimo…

Zar misliš da će osobu koja napravi stranicu (kojom će kupac biti zadovoljan) uopće zanimati mišljenje forumaša? Ne znam, nekako imam dojam da stranicu radi za novac, a ne za pohvalu drugih “Webmajstora”.

Ako je kupac zadovoljan, sve je super odrađeno bez obzira što vi ostali mislili.

Slažem se! I još bih dodao ovo: Koliko para toliko muzike. Ozbiljan projekt rade ozbiljne firme, a ako takav projekt odrađuje “klinac iz susjedstva” koji tek uči web programiranje, onda ćete takvu web stranicu i imati - amatersku.

Slažem se u potpunosti “koliko para toliko muzike” . Ali mene zanima kada vec svi daju sugestije zasto nitko ne odgovori kakva je razlika izmedju custom made stranice i kupljenog template sa neke ovlaštene stranice, pričamo o kvaliteti koju svi forsiraju ??? Osim što vam se moze desit da neka agencija ima istu stranicu kao vi, što mene opet s druge strane baš i ne smeta.

Evo samo par stvari, a ima ih mali milion:

  • Optimizacija.
  • Kupovinom templatea, se orijentišeš kako ti dizajner zamislio stranicu a ne onako kako bi zaista trebalo da bude (stranice po šablonu).
  • Nekretnine zahtjevaju dodatne parametre od ovih standardnih što template nudi i module gotov nudi
  • Administracija je kakva takva, nemaš prilagođenih stvari
  • Sigurnosni aspekt (svi znaju wordpress, plugine koje koristiš) nemoj se čuditi ako neko dijete iz komšiluka ti sutra preuzme bazu kupaca.

Recimo da želiš izvještaje, custom filtere, notifikacije razne, lista kupaca, itd…

Ako želiš prezentacijsku stranicu svoje firme, ok, uradi tako kupi template, instaliraj wordpress i uređuj. Ako želiš portal za nekretninu, ne ide to tek tako, skini, instaliraj i radi. Svako ko kaže drugačije, ma ima ovaj plugin ili onaj za to, nije nikad radio portal za nekretnine i dalje brinuo o njim, nit imao iskustva sa kupcima.