Potrebna mi je neka tema koja je slicna ovoj

Potrebna mi je neka tema koja je slicna ovoj Avada | Website Builder For WordPress & WooCommerce by ThemeFusion , da je jeftinija ili cak besplatna :smiley: Imate li nesto na umu?

Slične sigurno ima, al sa svim tim opcijama i mogučnostima kaj ima avada teško da ćeš naći free.

realno ta cijena je jeftina, i nema sta da trazis ispod toga. neko da ti odradi nesto slicno od toga uzece ti minimum 200e do 500e jer dobijas unikat samo taj razlog, a ovo opet je ono sto ti treba i zelis i vrijedi te pare nbt dal je ima na jos milion sajtova ako ti zavrsava posao i ako vec zelis da ustedis.

Tema ne da nije skupa nego je prilicno jeftina shodno mogucnostima koje pruza. Doduse mozes i nulled verziju da skines, ali sta ces dobiti sa time?

Svi bi sve dzabe, i zaradivali velike pare.

1 Like

sa nulled moze samo da dobije neki propust i da mu neko izbrise sve :slight_smile: takodje i da ga hosting sankcionise

Hvala momci, kupio sam temu ipak i moram priznati da je full uradjena… Inace sve kupujem od skripta, tema i kodova zbog supporta i sigurnosti, ovo nije bilo za mene pa sam zato pitao ali mi se tema dopala pa sam odlucio da cu ja ipak da je uzmem za sebe i napravim klijentu takodje nesto od nje :wink:

1 Like