Potrebna mi je pomoć Vanilla forum CMS

Pozdrav forumaši :slight_smile:

Ne znam da li sam pravu kategoriju odabrao, te ako nisam ispravi (@c3po)…

Po prvi puta se susrećem sa Vanilla CMS-om te me zanima na koji način mogu ispraviti THEME i prevod iste na naš jezik :smiley: Prelistao sam njihov forum ali većina postova je vezano za stariju verziju te sam se malo izgubio jer mi nedostaje opcija Edit Theme.

Da li već neko koristi taj CMS kako Vam se čini ? Da li ima nekih bugova. Meni je na prvi pogled OK, ima sve ono što meni treba jedino imam problem sa malim ispravkama…

Da li je moguće da ni jedna osoba sa foruma ne koristi vanilla forum ?

Nisam koristio ali evo mišljenje: odlično, to što izgleda kao naš forum je super! :+1:

To odaje dojam modernog foruma, a što je najbitnije; za razliku od ovog našeg Foruma, ovaj nije zahtjevan po pitanju hostinga, izgleda mi da ga čak i Softaculous nudi u svom paketu. :blush:
Ako je tako, i recimo ako nije potrebno prebacivati i raditi nove databaze, rado bih svoj SMF forum prebacio na Vanillu (bojim se da to nije tek tako). :blush: Javljaj kako ide.

Onaj problem s Editom teme upitaj hosting providera, a kategorija i title topica su nikad bolji, :+1: čestitam, tako treba (ispravio sam nešto drugo u postu). :blush: :o:

1 Like