Potrebna pomoc odbijanje adsens zarade drugi mjesec cijeli iznos

Pozdrav imam problem ne znam do cega je evo drugi mjesec skinu mi svu zaradu tacnije prosli mjesec 36 eura proslo ovaj mjesec nista, da li postoji nacin za zalbu zbog toga? Hvala

Kako ti skinu? Ne zarađuješ ništa, ili zaradiš, pa ti skinu iznos naknadno?

Ako je ovo drugo, budi srećan što te nisu suspendovali. Najbolje u tom slučaju skini sve reklame sa dosadašnjih sajtova i nemoj da ih postavljaš dok ne napraviš neki novi sajt. Ne postoji nikakva mogućnost žalbe. Tj. zvanično postoji, ali odbiće je i reći će ti da si automatizovao klikove, ili šta već.

ako je odbijeno zbog Invalid clicks/Invalid traffic … doviđenja :smiley:

Nisu važeći klikovi. Ako se još budeš žalio, pa te provjere detaljno lako je moguće da ugase tvoj acc.

2 Likeova

Ne znam kako moze biti sva posjeta nevazeca na stranici, ja ne koristim se sa tim klikanjem kao neki sto rade, ajd razumijem da bude nesto posjete da odbiju ali svu to mi nije jasno

jesi kupovao traffic odnosno posjetu ?

ne nisam kupovao posjete radio na ovoj stranici 3 godine nisam imao nikad problem do prosli mjesec kad su mi isto skinuli samo 36 proslo, postoji li nacin neki da ulozim zalbu na ovo

iskreno onda ne znam.

ili ima nešto što ne želiš da nam kažeš, vjerovatno si neke trikove koristio … da nisi stavljao reklamu ispod teksta a negdje u tekstu pisalo video pogledajte ispod teksta :smiley:

ja sam imao prije 4 godine isti problem na dva naloga, oba su kasnije banovana, koristili smo scripte i tjerali ljude da kliknu na reklamu

od 2014. godine imam svoj nalog na svoje ime i s tim nalogom nisam koristio nikakve scripte i aktivan je i dan danas

mislim da je invalid traffic i invalid clicks jedno te isto, ako si njima dovukao klikove a nisi dovukao konverzije kroz te klikove, nešto je sumnjivo … još ako vide IP adrese iz datacentra, sumnjive user-agente … ti si ablegen

Meni je najveca misterija u svemu pa ti još uvijek nisu blokirali account i obrisali ga.

Do prije par godina, bio bi iste sekunde banovan, ali sada već i Google ide lagano Facebook stopama, pa ne banuju odmah, nego te vuku danima/mjesecima ne bi li konacno shvatio poentu gdje grijesis, jer negdje i nekom je jako bitno imati te u svom portofoliju kao “brojem navedenog” korisnika, pa makar i onog koji ne zaradi nista!

Ti ljudino 100% koristis popup

nisam se koristio nikakvim skriptama niti sam popup koristio, sto se tice reklama u clanku jedna ispod naslovne slike druga u tekstu i treca bocna ne znam nije mi jasno zasto je odbijeno nista nije koristeno na stranici sto bi ugrozilo rekao bi da jes i ne bi trazio pomoc znao bi do cega je.

Mi na forumu ne možemo znati koji je odnos između tebe i Gugla.

Ako si radio sve regularno, piši im, pošalji upit podršci da istraže tvoj slučaj…

[email protected]

Ok hvala svima na pomoci. pozz

Pozdrav drustvo zalio sam se googlu na ovaj slucaj nakon 24h izbacilo mi je ovo upozorenje

Da li neko znao kako to da rijesim? Hvala

Ja sam tako. Ukoliko ti je sajt na WP.

samo napraviš ads.txt file i uploadaš na svoj hosting

https://support.google.com/adsense/answer/7532444?hl=en

hvala drug za pomoc uspjeo sam rijesiti problem

hvala za pomoc rijesio sam problem