Potrebna : SEO Optimizacija sajta

Eh ljudi, dođe vrijeme da od fejsa oslabi posjeta, te se treba posvetiti googlu :slight_smile:

Da li ima neko iskusan za SEO i da garantuje da cu stici ubzo u top 10 :slight_smile:

Te kako se kreću cijene za optimizaciju :smiley:

I mene to zanima, šta je sad u trendu što se tiče SEO…? Ranije napraviš par backlinkova sa bolje rangiranih stranica, ubaciš keyword u anchor text, na sajtu objaviš nekoliko članaka ponavljajući keywordse na različitim mjestima, i eto ga… A sad djeluje kao da moraš biti angažovan i u svim socijalnim mrežama, imati 100% originalan sajt i uz to dobre backlinkove i opet nešto fali :slight_smile:

bok,

možeš mi na pm poslati nišu, i 2-3 glavna keyworda pa cu ti moci konkretnije reci sta bi se moglo i po kojoj cijeni?

@alencia
content+onpage+linkovi su sve sto je bilo i ostalo aktualno vezano za SEO. Sve ove ostale radnje koje propagira google-wannabe-employer Rand Fishkin su cisti BS i spadaju u sferu marketinga a ne optimizacije webstranice za trazilice.

od SEOera se ocekuje da znaju prodati proizvod, segmentirati trziste, povecavati aktivnost na socialu itd. iako su u realnosti to 3 zaseba radna mjesta, tesko da 1 ili 2 osobe to mogu kvalitetno odraditi jer zahtjeva puno znanja iz razlicitih podrucja

bogami je tako. meni sad ništa jasno nije