Potrebni prevoditelji (HR-ENG-SLO)

Potrebno nekoliko djelatnika za prevođenje članaka i tekstova u jezicima: hrvatski, slovenski, engleski.

Prevođenje se sastoji od svih mogućih kombinacija za navedena 3 jezika osim: ENG-SLO.

Radi se o dugoročnoj suradnji sa jako puno tekstova za prevođenje pa stoga tražim od potencijalnih djelatnika prijevod nasumično izabranog test članka koji šaljem nakon prijave te prema istima mogu vidjeti koji vam prijevod bolje leži (pr: HR-ENG ili ENG-HR)

Također pošto ima jako puno tekstova za prevođenje iste plaćam nešto niže od “klasične” cijene za karticu, tako da ukoliko ste od onih koji za prijevod kartice traže pretjerani iznos od 50-80kn nemojte se ni javljati.

Životopise i ostalu dokumentaciju možete slati ali ja ih čitati neću tako da se ne morate zamarati ali u prijavi OBAVEZNO napišite cijenu prijevoda po kartici (cca: 1500 znakova sa razmacima)

Kontakt za prijavu:
prijevodi@apomedia.hr

Engleski jezik riješen i nema potrebe za daljnja javljanja.

Treba mi još jedan djelatnik za SLO-HR, HR-SLO

Pozdrav, pratim forum dosta dugo, slovenski mi je poput materinjeg jezika, jer mi je jedan od roditelja rodom od tamo pa sam i dosta često na tom govornom području. Kako mi je ovo prvi oglas na koji se javljam a iskreno o cijeni nisam ni razmišljao, pošalji mi o čemu se konkretno radi …pa ćemo se sve dogovoriti. Lp

Zdravo,

da li još uvijek tražite provoditelja za slovenski jezik?
Mogu vam ponuditi ove kombinacije engleski-španjolski-hrvatski-slovenski, ukoliko su vam još potrebne.

Ugodan dan želim,
JosyTranslation

Ne više, riješeno je to.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey