Potrebni saradnici za prodaju

Radi se o raznolikim artiklima
Skladiste u BiH.

Za osobe iz BiH moze se placati po prodanom proizvodu, za osobe iz srbije, hrvatske treba kupiti artikle na veliko pa prodavati u svojoj drzavi.

NAPOMENA

nikad nisam radio van bih ali postalo mi je “tijesno” a posao ide… bosna je mala za kupce… mjesecno bude od 500 do 1500 narudzbi, ali eto posta mi je javila da cjena dostave za srbiju iznosi 40 km(20e)

Artikle prodajem po 10-15-40 km sve zavisi i ne isplati se platiti jedan artikal 15km a dostavu 40km…tako da samo na veliko se moze poslovati.

Nisam upucen u cjene u drugim drzavama ali vjerujem da su skuplje u odnosu na BiH… Za dodatna pitanja moze u inbox da se javite ili komentarisite.

Nemojte pitati kako nabavljam, ali eto nabavlja se Kins, Ceska, Madjarska, Njemacka… nemam aff linkova sve je kod mene kad imam artikala imam kad nemam nabavi se za 5-7 dana…

Moze vise u PP? 20 characters

imas li viber da to send slike neke lakse nego da pisem sta imam… a imam kao amazon haha salim se…al za Bosnu imam zalihu od par hiljada artikala

063 322 005 …

This topic was automatically closed 365 days after the last reply. New replies are no longer allowed.