Potrebni suradnici za jedan odlican posao

dottnick nije to moj skype. @dottnick
@in4hr cekaj malo jesi ti glup ili ne razumijes hrvatski?
Jesam lijepo gore naveo zasto trazim suradnike jer nemam tolike pare da ulozim u pocetaka posla,procitaj opet pa ti mozda bude jasnije.Kao drugo nije to crnjaka imati firmu u bosni ako placas porez uredno a drugo zasto bih placao skoro duplo veci porez i morao pratiti razne pravilne kada mogu isto to legalno napraviti u bosni.
Kao drugo rekao sam da cu dati kucu od 100 000e u slucaju da oce on naci 4 kvalitetne osobe koje ce platiti na godinu dana,A mene bi to doslo najmanje 20000-30000e Što ubiti je kvota 3:1 u njegovu korist koja se meni vise isplati nego da dignem kredit pa da zaglavim s njime 2 godine.

Ovako…

Ovdje na forumu si napisao da je tvoj sajt svijet-igre.com.
Tamo na IZF si stavio da je klipcix.com tvoj sajt.

Na obe domene na whois podacima je isto ime adresa i telefon, te kontakt email.
https://who.godaddy.com/whoisstd.aspx?domain=svijet-igre.com&prog_id=GoDaddy
https://who.godaddy.com/whoisstd.aspx?domain=klipcix.com&prog_id=GoDaddy

Jel jos tvrdis da nisi ista osoba ili tamo neko kopira tvoj identitet?

3 Likeova

Hahahah, pa daj koje su sanse da postoji jos jedan Alec i da je takodjer webmaster jer na fejsu trpa linkove od sajtova.

Ocito se radi o nekom djetetu ili relativno neinteligentnom webmasteru, koji je uz to i megalažljivac.

Na tom klipcix sajtu pise uzasnim engleskim:

In nature to survive animals have to be strong.Strong not to ends up like dinner for some other animal.In nature rules only one rule biggest and strongest eats smaller and not so strong.But this video will show you that there is an animals who are helping each other.Helping to survive to feed to escape etc.Here this two black swan are helping golden fish to survive feeding them. Incredible video shows us what is right to do when some has no chance to find some food to survive in that moment.

BUT THIS VIDEO WILL SHOW YOU THAT THERE IS AN ANIMALS WHO ARE… hahaha

1 Like

E sad si ga definitivno provalio i zbrisat će sa threada :frowning: Šteta, mogli smo još malo gledati kako se zakopava

Gdje sam napisao te informacije da je klipcix i svijet igre moj sajt de mi kazi?
Opet vam kazem da nisu to moje stranice jer nisam radio s domaci sajtovima do sada.

Evo ovdje si trazio da ti vode taj sajt

E tamo ti stoji u potpisu
http://www.internetzarada.org/member.php?action=profile&uid=13904

Na IZF ne mogu naći zato što sam taj forum odhebao.

Cekaj malo to što sam trazio suradnika za tu stranicu ne znaci da je moja.Nisi razmisljao da sam mozda dobio ponudu pa ocu biti preprodavac?

Kakve to veze ima što netko prodaje domene?
Nisi mozda razmislio da je neka od tih prodana?I da ju je mozda netko kupio vec i trazio pomoc od ljudi za razvoj projekta?Pa mu se ja javio na jedan post na fb za to dodavanje igrica gdje mi je nudio oko 4kn po igrici a ja znam da mozes jeftinije naci ljude zato sam i uzeo taj posao.

@alek sto se ne drogiras ko sva normalna djeca? o.O

1 Like

mozda jer nisam dijete i jer droga je skupa.

@alek daj prekini se sramotit

Preporučam mu da koristi google translate manje ce greške napraviti, inače on parla italijane HAHAHAHA :smiley:

Steta sto nisam ovaj topic procitao malo ozbiljnije i odmah ignorirao @alek jer me kostao novaca i vremena. Drugim riejcima ako je tko ansjeo na ovu ponudu, vrlo vjerojatno cete raditi a na kraju necete biti placeni.

dadaas aj pojani na koji nacin te kostao

dadaas ajde prekini se praviti pametan,lijepo sam ti rekao da ocu predaju na ruke da se nademo u nekom internet kaficu ili sta ti vec oces ali vidim da to tebi ne odgovara je sigurno oces da prevaris me to nije moj problem.

@dadaas
ajde prekini se praviti pametan,lijepo sam ti rekao da ocu predaju na ruke da se nademo u nekom internet kaficu ili sta ti vec oces ali vidim da to tebi ne odgovara je sigurno oces da prevaris me to nije moj problem.

Kao moderator:

Zatvaram ovu temu radi neozbiljnosti autora, uvreda s jedne i s druge strane kao i (dokazano) laznih podataka/tvrdnji koje je autor teme ovdje iznio.

Kao clan foruma:

Ne bih nikome preporucio suradnju sa navedenim clanom. Ne mogu reci da je sve njegova krivica, takve su te pubertetske godine, nekoga udare jace a nekoga slabije :slight_smile:

2 Likeova

Tema je sada zatvorena. Novi odgovori više nisu mogući.

1 Like