Potrebni suradnici za jedan projekt(niche=gaming,trziste domace)

Hahahhahaa,Samo se ti ne brini prati sajt i znati ces sta i kako napredujemo :wink:

Pa ajde budi sada faca i kazi sta radite, nije kasno da se jos neko pridruzi u tom projektu.

Ako bude kakva peticija da se Alek iskljuci sa foruma, ja je potpisujem unaprijed. Mozak me boli kad ovo citam.

ma nemoj se ti ništa brinuti ;),Treba za 50 kategorija pregledati konkurenciju prave naslove i te seo sitnice srediti pa cemo dalje :wink:

i te SEO sitnice HAHHAHAHAHAH

Mislim da sa koriscenjem ove teme sa themeforest koje postoje na jos dosta sajtova, neces postici nista znacajno u tom projektu.

SVe je u redu dok ne koristi flashgamer :slight_smile:

sceko sta ti predlazes?
Nemam ja vremena da radim custom rijesenje :confused:

Mislis "sceko sta ti predlazes ? Ne znam da radim custom rjesenje "

Zdenga jesi ti cudan lik,Kazem da nemam vremena a znam da pravim custom php rijesenje samo ti nikada nisi html stranicu pravio a kamo php rijesenje i zato suti jer vidim da nemas pojma.Za tako nesto napraviti ti treba barem 30 dana a imam posla drugog.
A mislio sam koju temu on predlaze da uzmem.

Ja bi uzeo ovu http://anathemes.com/freewordpressthemes/flash-gamer/

Hvala na tvojem savjetu :slight_smile: Budem skinuo i pogledao malo kod pa ako bude solidan uzmem nju.

Nemoj tu ako boga znas, ja ju neki dan maknuo jer sam radi nje nestao iz googla, Ti svijetigre valjda ne citas forum ?!

1 Like

Dobro drmrgood hvala,Ma budem napravio tako neku jednostavnu skriptu ako ne nadem neku bolju opciju.