Potrebno 40k dnevne posete, plaćam 1200e mesecno!

Potrebno mi je 40k dnevne posete, plaćam za to 1200e mesecno. U pitanju je rent, da mi iznajmite stranice ukoliko mozete i vecu posetu i manju mozemo se dogovoriti.

Onaj tko je sposoban dovesti 40k dnevne posjete na web stranicu sigurno ne visi na ovom forumu nego uziva u svojoj vili na Bahamima :smiley:

3 Likeova

Ili ne prodaje to za 1200$…

1 Like

A ne kaže naš Veljko o čemu je taj web za koji traži posjetu, koji je niche? :frowning:
Ili misli da to nije važno, evo sad njemu toliko i toliko posjete i… :blush:
Ipak, subota je navečer, uvjeren sam da se je zabunio i da neće još dugo biti ovdje. :smile: :o:

1 Like

Ajs Nigrutin kaze “Nevidljivi problemi sada znam i koji, neko nam je sipao drogu u heroin”.

1 Like

covjek vjerovatno misli na domacu fb posjetu… i nudi solidnu cijenu s obzirom na rpm trenutni

Ako su na webu gole babe i jos ako su poznate onda nije problem. A ako je to neki kvazi news site sa copy paste sadrzajem niti sam bog nebi doveo 40k dnevno, pa niti sa fake visitorima… I to niti za 12 000$

40k dnevno za 1k+ EU mjesecno… ako ga pronadjes, javi… :smiley:

1 Like

To je nekad išlo i jeftinije :smiley: Sada je već nemoguće.

1 Like

Ne znam u cemu je problem? 1200eura mesecno dajem za Balkance… Domaća publika, u pitanju su mediji srpski. To bi se reklamiralo

To je 0,03 po kliku jel tako ?

Pronadji strucnjaka za traffic junky mrezu ili neke slicne mreze, gde se placa po prikazu, moji saradnici kada ubodu dobar baner, izlaze ispod 0.01 po kliku , za te pare mozes platiti strucnjaka za PPV i uzeti posetu koja ti treba.

Ukoliko nekome moze pomoci FB page od 176k lajkova, mozemo se dogovoriti za saradnju. Page svake sedmice raste i nisu kupljeni lajkovi.

da, ja sam racunao na dnevnom nivou :slight_smile:

ovo tvoj sajt ili? .

Radim za njih pa sam im predložio da iskoristimo FB za dodatnu zaradu.

21
sve je moguće :slight_smile:

1 Like

Dnevno? Sta reci, svaka cast…

jedan od računa na mjesečnom nivou

Aha…pa ok i ja imam negdje tako, mislio sam dnevno pa se sokira :joy:

hahha, bilo bi dobro da je na dnevnom :smiley:

1 Like