Povecaj broj clickova!

E ovo sam citao zadnjih dana po mnogim forumima… te primjeri kako su neki dobili 10.000 clickova za mjesec ili nesto slicno… uglavnom price za americke filmove…

zanima me posto se baziram na igre i svi adovi su o igrama kako to da nemam klikova?

zaista je smijesno, odem na racun a tamo samo page imp. coverage i ostalo…
zasto niko nece da klikne na ads? :crveni-kr

jer sam ih postavio na vidljiva mjesta pa mozda (ne mozda vec sigurno) sam i pretjerao sa brojem reklama.

pogledajte pa mi recite ako imate neki savjet. link je u potpisu.

[quote=“uzeirovic”]E ovo sam citao zadnjih dana po mnogim forumima… te primjeri kako su neki dobili 10.000 clickova za mjesec ili nesto slicno… uglavnom price za americke filmove…
[/quote]

pa ovo uopste nije problem ako imas dosta posjeta, ja ali i mnogi drugi na ovom forumu sa lakocom to postizemo, i to sa vrlo malim CTR-om.

[quote=“uzeirovic”]
zanima me posto se baziram na igre i svi adovi su o igrama kako to da nemam klikova?

zaista je smijesno, odem na racun a tamo samo page imp. coverage i ostalo…
zasto niko nece da klikne na ads? :crveni-kr

jer sam ih postavio na vidljiva mjesta pa mozda (ne mozda vec sigurno) sam i pretjerao sa brojem reklama.

pogledajte pa mi recite ako imate neki savjet. link je u potpisu.[/quote]

Koliko si imao prikaza i koliko klikova, tj. koliki je CTR?

[quote=“nike”]pa ovo uopste nije problem ako imas dosta posjeta, ja ali i mnogi drugi na ovom forumu sa lakocom to postizemo, i to sa vrlo malim CTR-om.

Koliko si imao prikaza i koliko klikova, tj. koliki je CTR?[/quote]

evo za zadnjih 7 dana

1174 page views, 60 klikova, CRT - 5.11%

:krele:

probaj malo ukladiti oblase tj. slova itd. sa bojom templatea naravno ne istom ali ne i previse upadljivom

[quote=“uzeirovic”]evo za zadnjih 7 dana

:krele:[/quote]

Sta se zalis, CTR ti je 10 puta veci nego moj na adsense, mada ja kombinujem sa jos jednom komapnijom pa onda mozemo reci 5 puta, budi zadovljan sa tom brojkom.

zao mi je ali nemogu biti zadovoljan :nono:

da je ctr 99% i 10000 PV… dzabe kad nema klikova, ali tnx anyway

[quote=“uzeirovic”]zao mi je ali nemogu biti zadovoljan :nono:

da je ctr 99% i 10000 PV… dzabe kad nema klikova, ali tnx anyway[/quote]

Pa kako nema sam si rekao:

Stvarno pricas bezveze…odluci se vishe

sta se ovdje desava?

Na 1174 Pageviews imati 60 klikova je i vise nego super. Sad to pomnozi sa 100 i eto para. Samo moras dovuci ljude na stranicu, to je sva mudrost.

to je i jeste najveca mudrost :smiley:

zasto imam osjecaj da nas ovdje neko “kolektivno” je** u mozak.

zasto ja imam osjecaj da ti samo spamas?

oj moram ti dati jedan rep … ekrem jevric je NULA za tebe. necu vishe spamati, prepustam opet tebi

a za tebe je 0 zmaj od sipova pozzdrav i boga ti nemoj me vise davit

high 5.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja