Povezivanje PayPala s nekom od internacionalnih kartica

Znate li možda za neku karticu poput Revoluta koja bi se mogla povezati s PayPalom pa da se na nju prebacuje novac s PayPala? Revolut je u početku dozvoljavao, sada više ne dozvoljava (MasterCard prepaid je u pitanju kod Revoluta).

Za koju državu je izdata kartica master ? Ne radi master svugdje za primanje novca sa PayPal. Ja mogu samo na Visa karticu novce povući.

Nisam siguran za koju je državu ta Revolutova kartica (inače je ta kompanija iz UK, ako ta informacija nešto znači). Probao sam i Wirex (koja daje Visa karticu, također bez uspjeha, iako u korisničkoj podršci tvrde da se može povezati s PayPalom).

Ja sam wirex bez problema povezao i koristim je vec jako dugo.

Jel imas fizicku karticu od revoluta ili virtualnu? Ako imas virtualnu, izbrisi ju i opet napravi, dobit ces visu.

Meni PayPal javlja neku glupu grešku, nevjerojatno… :frowning:

We’re sorry. We’re not able to process your request right now. Please try again later.

Ne znam šta učiniti, imam 5$ na Wirexu (PayPal uzme oko 1$ da bi obavio verifikaciju).
Imaš li možda kakav savjet? Moja Wirex je Visa Prepaid.

Probao samo još i ecoPayz, također ne radi.

@blackeagle

Imam fizičku od Revoluta i uspio sam prije 4-5 mjeseci povući s PayPala na nju, sada više ne mogu (a ne može ni jedna kolegica).

Prije mjesec - 2 su blokirali povlacenje na revolut mastercard u hr. Procitao sam na redditu da radi povlacenje na visu, pa sam probao ukloniti virtualnu mastercard, opet dodao virtualnu karticu, dobio sam visu i imam na paypalu mogucnost povuci na nju.

Trebalo bi da može preko TansferWise. U svakom slučaju proveri - kontaktiraj ih, pa javi šta su ti rekli.

Ja sam dodao US transferwise bank acc na hrvatski paypal i sve radi bez problema. Isplata u manje od 24 sata sjedne.

Hvala svima na savjetima.

Naručija sam novu Revolut karticu (poništio staru).

@Veritos

Koristiš li i karticu za Transferwise?

Da, vec par mjeseci.

1 Like