Povezivanje YouTuba sa AdSensom

Pozdrav svima, imam pitanje
Odobreno mi je unovcavanje videa na YT i sve normalno, povezano sa AdSensom kao, alii
mail na koji je taj youtube i AdSense je mail na koji sam nekad pokušavao da registrujem web stranicu ali su me odbili i to je ostalo tako. Da li ima neki način da se to riješi i da imam normalan pregled?
To ovako sada izgleda
File upload and sharing. Large file transfers. Free online cloud storage. (ne mogu ovdje upload sliku nez sto)

Pa ako ti na početnoj adsesne imaš prikaze i klikove onda ti se video unovčava .Pogledaj analitiku/monetizaciju na youtube tvom kanalu jel ima kakvih prikaza reklama /klikova .Jer sve što budeš zaradio na YT moraju ti preko tog adsense naloga isplatiti

1 Like

Na Youtubu mi se prikazuju reklame i meni je cak prikazalo dva tri puta, ali ne mogu da pristupim adsensu zbog tog vjerovatno, ne znam kako da rijesim to

Vidi u analitiku i opciju monetizacija sta ti pise, prema novim pravilima adsense ubacuju i na video snimcima koji nemaju monetizaciju tj.kanalima samo sto kanali nema od tog nista zarade ovo sam nedje procitao po stranim forumima da ne pomisle ljudi da pricam bez veze.

1 Like

Da ima i ta opcija, ako ti nisi vlasnik i neko prepozna svoj sadrzaj ima ga pravo unovcavati od tvojih pregleda. Meni je odobreno, Pise da je AdSens aktivan, piše pub i sve, samo kada udjem na adsense to mi piše i nemam nijednu drugu opciju. Nadam se da ce se nakon azuriranja (poslije 24) vratiti i dati mi i ostale opcije

može biti tačno i ovo što ti je rekao webs123 da ubacuju reklame i u nemonetizovane video klipove Sačekaj par sati-dana pa vidi usput nam javi jesi li uspeo da rešiš problem

1 Like

mislim da nije taj problem, jer mi stoji zelena monetizacija, stigao mi je mail da su prihvatili i sve to da mogu unovcavati, sacekat cu dan-dva da vidim jel se sta promijenulo!

1 Like

To mi se dešavalo čak, i tačna je informacija, samo ne znam ovdje, nije mi jasno, nemam nikakve opcije, da tipa mijenjam adsense niti bilo šta drugo, jedina opcija je čekanje koja traje kako sam vec rekao od petka, šaljem za pomoc tamo njima, al jos nista nisam dobio

Sacekaj 30 dana da izvrše provere jer prije sigurno nece odgovoriti, definitivno imaju cudne zahtjeve za adsense kada su u pitanju novi aplikanti konkretno za sajtove, meni se dešavalo da me odbiju za sajt dvije godine star 100 % unikatna sadržaj, dizajn dobar, ucitavanje stranice ispod 2 sekunde kod to gleda ne znam ?