Povjesno pitanje

Mislim da sam na dobrom mjestu.

Pokušavam naći svoj prvi acc na ovom forumu pa me zanima kada koje godine je bila siva tema(izgled stranice) u to vrijeme pomalo futuristički ali četvrtast. sa lijeve strane je bio stupac (izbornik). :rolleyes:

Nije to bilo tako davno, možda 1 godina ima da je nova tema na forumu.

2001-2009

Sjećam se tog doba kada sma se pitao kakav je to dizajn foruma za webmajstore, da nije neki scam.
:slight_smile:

ma jel moguće da ste do 2009 držali taj izgled :smiley:

2001-2009 je bio stari dizajn na sajtu, a na forumu (sad sam provjerio) 2001-2010.
Pa se ti nađi negdje u tom razdoblju :zub:

Da li znaš kako se account zove? Ili dio naziva? Ili e-mail adresu pod kojom si se registrirao? Ili neka od dodatnih polja koja si možda ispunio (svoju web adresu, ICQ, Skype, MSN…)? Sjećaš li se dijela teksta iz svog forumskog potpisa?

Ne ništ od toga, mislio sam smanjiti raspon godina pa pogledati u popisu članova. :frowning:

[quote=“rocknroller”]
Pokušavam naći svoj prvi acc na ovom forumu [/quote]

Kad ga nađeš banirat će te na obadva. Takva su pravila, jebiga.

ja sam bio pokušavao naći svoj stari to je jednostavno nemoguće

pa forum ima samo 5109 članova do sada, malo truda i u nekoliko dana ćeš se pronaći.
preporučam ti da članove poredaš po “last visit” i onda kreneš u nazad :slight_smile:

[quote=“neki_frajer”]Kad ga nađeš banirat će te na obadva. Takva su pravila, jebiga.[/quote]Ne širi paniku među pučanstvom. :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja