Povoljan VPS u Hrvatskoj i preporuka VPS u inozemstvu

Ja sam vidio citaju masu engativnih reviewova na razno raznim forumima. Dali su u medjuvremenu promjenili politiku, cisto sumnja…

Kako na dedicated serverima nema 1200 gb ssd? Tu ne mogu da varaju

Server uglavnom lijepo radi, međutim inicijalno učitavanje sajtova je prilično sporo.

CloudLinux - kada stavim limite, bilo koji limit on je jako spor i ne može ništa da radi, ali kada sklonim LVE limite onda to radi savršeno čim vratim limite sve je sporo pogotovo kod učitavanja.

Znam sigurno da Contabo postavlja neka ograničenja.

Kontam da oni imaju neki softver kojim ograničavaju SSD koji vjerovatno dijelim sa još nekim VPS-ovima na istom nodu.

Uglavnom da rezimiram, nisam ja rekao da je Contabo loš nego da ne radi ZA MENE kako treba i da smatram ja lično da imaju dosta ograničenja i jos nekih dosta stvari koje ne bi sada iznosio ovdje.

Ja svakako koristim dedicated server od OVH-a već godinu i 2 mjeseca bez problema, uzeo sam VPS kod Contaba čisto da testiram pa da bi mogao klijente neke manje da prebacim da rasteretim dedicated server koji koristim ali ću otkazati uslugu i možda uzmem kod Hetznera da testiram kod njih i vidim o čemu se radi tamo.

Uglavnom ja sam ovdje završio sa ovom temom, neću ulaziti u daljnju raspravu i objasnjavati i gubiti vrijeme više.

iznesi …

Naravno, svaki vps ima neka ogranicenja i tu Contabo nije iznimka.

Drago mi je da je tu netko jos kojem dobro radi samo u tvom slucaju nije za tebe.
Probaj Linode: https://www.linode.com/pricing
… cuo sam da su dobri, prodavaju iskljucivo VPS-ove i imaju servere na dosta lokacija po svjetu.