Povratak otpisanih - recenzija portfolia

Pozdrav raja, evo me ponovo ovdje sa vama na forumu, nakon 3 godine pauze.
umislio lik da ga se neko sjeća. :grin:

Nakon nekoliko svojih web projekata bio sam batalio ovaj (web dizajn) posao. Razlog je bio što sam puno radio a skoro pa ništa zaradio. Međutim, shvatio sam da sam napravio grešku, jer ovo je posao koji volim i u kojem uživam i koji moram da radim. Jednostavno ne mogu više da se odupirem. Ponovo krećem, sada kao “iskusan početnik”.
rizikuje da ga žena ostavi :no_mouth:

Dobro poznajem Joomla CMS, html, css, photoshop. Zarovim se kad trebam napraviti neke manje izmjene i u jquery, mysql i php. Smatram da je to dovoljno za novi početak i za izradu sajtova za neke manje firme, grupe, pojedince, kafiće, restorane, trgovine, itd…

Izradio sam stranicu na kojo ću pokušati da prodam svoje usluge,
http://izradisajt.com.ba/olx2/index.php

Čekam aktivaciju domena
www.izradasajta.ba.

Pa dok mi ne aktiviraju novi domen i treba mi vaše cijenjeno i iskreno mišljenje za finalne popravke. Svaki komentar i savjet je dobro došao.

Hvala i lijep pozdrav

Sretno i ako mislim da na krivom mjestu tražiš kupce jer ovdje svako zna urediti gotovo template :wink: čim za prodajnu stranu nemaš neki ozb template sumnjam da si ozb web dizajner.
LP

Hvala, ne tražim ovdje kupce, tražim mišljenja i kritike pa da uradim popravke. Jesam ozbiljan ali početnik. :slight_smile:

Slažem se dobro je truditi se onako iskreno dobro izgleda prodajna stranica samo malo gramatiku sredi i probaj prikriti da je to free html5 tema :slight_smile:

Redizajnirana “Free HTML5 tema”. Od iskusnog web masjstora je teško sakriti takve stvari. :wink:

Mislim da jedan kafandžija, ili neka manja firma, prodavnica, udruga kojima treba sajt ne vide baš tako dobro. Ali slažem s tobom u potpunosti. Hvala

Čuj Željezno polje i Žepče znam dole dosta ljudi i poduzetnika nekih pa sve do ljudi na većim pozicijama “preko veze”

Onda vjerovatno znaš da na ovim prostorima skoro pa ništa ne funkcioniše bez jake veze :grinning:. Tako da će meni trebati neke veze ako već želim raditi ovaj posao

Pošalji mi svoj CV na PM pa ćemo vidjeti za dalje.

Važi, hvala :wink:

Odma jedan savjet. Nemoj vući slike sa drugih servisa kao sto sada radis preko postimage.org

Stavi sve to na svoj server i sredis si malo ovo na hostingu.

Koristi svoju kontakt formu moj ti je savjet a ne ovo cudo phpfmg.sourceforge.net

Malo poradi i na sigurnosti i bilo bi dobro da napraviš svoj web a ne da koristis gotove template. Uzmi ovo kao dobronamjernu kritiku.

Hvala na savjetu. To je free hosting koji koristim samo dok pravim stranicu. Čekam aktivaciju domana izradasajta.ba pa kad dobijem prebacujem stvari na drugi host koji već imam uplaćen i popravljam sve greške na stranici, nako čega planiram aktivno promovisati svoje usluge. Gotovi template je potpuno redizajniran, nema ni jedan vizuelni detalj koji nije promijenjen. Slažem se da je bolje raditi svoj kod od nule, ali eto ovako mi lakše i brže redizajnirati druge teme.

Jesi mozda cuo za Bootstrap ?

Googlov Roboto font po mom ukusu :slight_smile: takodjer i sklonost ka cmsu Joomla.
Ova captcha koju koristiš u formi nisam siguran da će te zaštiti od spama.
Želim ti uspjeh i hrpu klijenata u daljnjem radu.

Nisam do sad, hvala na informaciji. Zaista korisna stvar.

Nekad sam radio na jednoj društvenoj mreži i skupio 3000 registrovanih korisnika, 5 do 10 hiljada dnevnih posjeta, stotine hiljada objavljenih statusa, fotogragija itd. Sve to je bilo pokrenuto na joomla cms-u + jomsocial komponenti. Mislim da tako razvijena komponenta za izradu društvene mreže poput jomsociala ne postoji ni za jedan drgi cms. Mnogo drugih fenomenalnih komponenti i modula ima za joomla a nema za wordpress ili druge cms-ove. To je taj razlog zbog kojeg više volim raditi na joomli.

Captcha će sigurno biti zamijenjena. Hvala :wink:

Ima i za wordpress samo treba znati :wink:

Tad kada sam ja radio na tom projektu nije bilo, a ne znam da ima i sad.