Pozajmicu trebam (opet) :)

Trebam pozajmicu od 5000 kn …moze i na bjanko zaduznicu ?samo ozbiljne ponude …
Jako mi je hitno

Opa, nekada se tražilo 1500kn a sada 5000kn, napreduješ.

2 Likeova

@Olaf decko jel nisi video da pise samo OZBILJNE ponude, nemoj da spamas coveku temu…

6 Likeova

Admini molim vas banujte lika, očito je promašio forum, niti jedan post nije imao na ovom forumu osim o traženju para.

1 Like

Ma je, prodavao je neke igrice, ali izgleda da nitko nije kupio. :blush:
Stavio sam u birtiju, jedino možda spojimo teme (s onom starom pozajmicom). :slight_smile: :o:

Zadnji put kad sam ga pitao sta ima za založit vise se nije javio

Onih proslih 1500 je uzeo na kamatu i sad treba vratiti 5000 :blush:

2 Likeova

Sta ce ti zalog…ako ide preko javnog biljeznika

Sta mi vrijedi potvrda od javnog biljeznika kad ti je racun blokiran i nemas para

Nije mi blokiran racun treba mi pozajmicavracam u ratama sa kamatom

Onda možeš i u banku, pa vraćati na rate sa kamatom…

3 Likeova

Ova ti je dobra Marta. :+1: Samo banke naravno ne daju kredite ako nisi solventan, odnosno platežno sposoban, i još ako imaš 14 godina. :smile: :o:

2 Likeova

Imaju i tipovi koji ti pozajme lovu, i ako ne vratis polome te cijelog :face_with_raised_eyebrow:

Naravno i kamata je tu hehe

Je da sa 3000 kn sa minimalcom i jos imam kredit od 1200 kn …a 4000 kn daje na ruke … .i sta da dignem . Svi neki pametni a nijedan nije dao dobar odgovor i ponudio

Odi u banku je da da ova usljiva hrvatska dozvoljava da nas poslodavci uplacuju place minimalce 3000 kn a zaradis 7000-8000 kn a ostatak dobijes na ruke …nemoj mi tu pametovati ■■■■■■

Sorry, onda svakako ne znam kako bih ti uopće posudila ako imaš već ratu kredita tako veliku za plaćat…na koliko bi to rata bilo?

Možda pametujem, ali barem se ne izražavam tvojim rječnikom, a to puuuno govori o čovjeku.
Lijep pozdrav

Imas ljudi koji bi posudili, a nebi vratili. To ga nista ne kosta.

Ni to nema veze sa forumom :D.

ja uvijek velim, ako nisi kreditno sposoban za bilo koju banku, onda nisi kreditno sposoban za nikoga.

1 Like