Pozdrav svima na wmforumu

Pozdrav svim clanovima webmajstora , ja sam novi korisnik dosao sam malo pregledavati teme i nesto poucno vaditi iz njih . Jako me zanima programiranje razno i posvecujem puno vremena tome na raznim web turitorialima . Tako da cu malo mozda nekad biti dosadan u nekim temama iskljucivo radi sakupljanja znanja tako da nemojte zamjeriti . Prijatno svima

Pozdrav, ja se bavim pravljenjem botova i namirisem kolege na kilometar. Iako mozda nismo kolege.

sta su to botovi?

To su masine koje idu kuda covjek jos nije isao. One idu ispitati terene koji su opasni. No nemoras se bojati ovo su mirne vode.

haha ti to mene malo zajebavas ?

1 Like

Mirne vode pune pirata :slight_smile:

1 Like

uzas hahahha, u danasnje vrijeme kad je netko ljubazan odmah je sumnjiv… i meni ne mirise na dobro :smiley:

“to boldly go where no one has gone before” :grin:

1 Like

Po cemu ja ne mirisem na dobro? Jer sam napisao post nakon registracije na forumu? Svašta

Ne znas sta su botovi a bavis se programiranjem. Mislim nema veze s time ali ako se netko bavi programiranjem ima prosirenije znanje od običnog puka. Pa me cudi da to ne znas :smiley:

Ja koliko vidim ja sam napisao da zelim uciti i da malo pregledavam web turitorijale a ne da programiram djsnow. Malo procitaj bolje prije nego komentiraš . :wink:

Moj nos funkcionira kao onaj u psa. A botove sam spomenuo jer znam da nisi bot.

E sad ili si nov (cca 15 godina, ali mozda i manje) ili si ultra star (cca 60+ godina), jer ovi od 10 do 60 su se barem jednom sreli sa pitanjem koje Google voli postavljati u zadnje vrijeme: https://www.google.com/recaptcha/intro/invisible.html#ease-of-use

Rastegnuli ga…nije ni zakoračio na forum, haha…

e moj @Srdanale , ovo ti je dobar početni trening da se navikneš na situaciju…i da budemo realni, ovdje te tehnički nitko nije ni napao…buš tek vidio kaj slijedi, haha.

Dobrodošao. :slight_smile:

1 Like

Ma daleko od toga da sam mislio nesto lose. Ali osoba koja se zna registrirati na ovaj forum zna i pretrazivati google. Znaci copy paste “Sta je bot” i google kaze. Mozda sam ja umisljen al to je osnovna terminologija koju zna i prosjecan surfer a kamo li osoba koja se tek uci u ovoj struci :wink: Dobro dosao @Srdanale svakako. Ako te sta zanima slobodno pitaj, al moras se nauciti koristiti pretrazivanjima jer ce ti ovdje rijetko tko nesto objasniti ako se to objasnjenje vec nalazi na internetu :wink:

Jep jep…zato mu i velim da ga tehnički nitko nije ni napao…makar mu se tako čini :slight_smile:

da, i moje dalje stoji, ili je under 10 ili over 60. Ako je under 10 super, ako je over 60, steta, imam doma takve sa over 60, oni se neznaju ni na forum registrirat.

25 moram vas razocarati . Jebiga nisam nikad bio neki kompjuteras opcenito do prije par mjeseci. Tako da nisam vas sve stvari shvatio . Polako vatam dio po dio

Dobro, ajde onda ovdje postavi neko pitanje i odgovorit cemo.

Evo jedno pitanje koje me zanima ali ne mogu naci odgovor . Da imas status developera na google play moras platit. Za apple ima leveli developera . Ima besplatni , onda jedan primjer 50 dolara i drugi primjer 100 dolara . Jel upotrebljiv free account? Jel se sa njime uopce moze publicirati aplikacija?

Izgleda da ti nas malo zahebavles. Znaci neznas sto je to bot, a vec citas o statusima developera…

Evo moj odgovor na tvoja pitanja je NEZNAM!