Pozdrav svima na wmforumu

Druze potpuno pogrešno si započeo svoju karijeruu :smiley:
Trazi upute sta prvo trebas uciti za bilo sta u vezi racunara interneta i programiranja :smiley:

Za početak evo ti link kanala gdje mozes mnogo toga nauciti sto se tice html-a ,css-a, js-a, php-a,.my sql
i milion jos zanimljvih stvari :smiley:

2 Likeova

A jesi neki … :stuck_out_tongue:

Zdenga fala na usmjeravanju , jedini si pravi ovdje . @dadaas nisi dobar prijatelj . Sad te bacam u dilemu … ne znas tko stoji iza ovog wm profila . Ps: nisam lopov . Posto ste vec nabrusili kljunove nepotrebno . Dosao sam se druziti sa svojom strukom . I nisam nikad prije usao na ovaj forum. A sa botovima sala mala :stuck_out_tongue:

Dobro došao @Srdanale

Hvala @trnac

Bez brige, cim izadjes iz birtije i ja cu ti pomoci.

Huhuhu , baš si krasan

Dobro došao na forum :slight_smile:

Fala , konačno da ste poželili tu dobrodošlicu. :stuck_out_tongue:Ne možeš dobiti dobrodošlicu dok ne pokažeš pravo lice , nije vam to dobro. Jeste možda webmajstori ali niste ljudomajstori :slight_smile:

cek decko s 25 godina koji tek ulazi u ove vode nema pojma ni osnove, spreman je izdvojiti xx.xxx € i to jos legalno, kupoprodajnim ugovorom

1 Like

Nisam ni 25 godina :frowning: haha, djsnow hocu li i tebe potaknuti na razmišljanje?

Htio sam kritikovati @dadaas što te je odmah napao ali nakon što sam otvorio link koji je shareao @mestro67 postao sam i ja skeptik.

Ne vidim kako neko može nekoga prevariti ako je došao samo učiti i postavljati pitanja, a onda pročitam da je isti taj 25-godišnji početnik spreman platiti €xxx,xxx za jedan website… Tu si me izgubio :D.

Bez obzira, dobro došao :).

Hvala milito :slight_smile: