Poziv poreznim obveznicima FBiH

Dobro nisam ni ja mislio bukvalno. :smiley:

Sto nisi otisao prije 10 godine, ne 10 nego prije 3 godine evo i pitao da platis porez na to pa bi vidio odogovora. Sto se mene tice nek od 2000te pocnu naplacivati, od mene eventualno mogu dobiti samo za 2018tu. Nek me tuze, kazne, sta god mogu i ako mogu. I mislim u vecine da je tako. Sto je najgore znam likova koji su radili tako i sve potrosili pare, odakle sad da im plate? Tako da ce i od mene dobiti odgovor, para nema, moze bit biDne, ali sad nema. :smiley: kad je cirkus nek bude cirkus.

Para nema,zato i prave akciju “LOV NA FRELENSERE” da se malo okrpe.

Sreća pa imam crni fond pa ću lahko da platim ovaj porez, inaće znam ljude koji su potrošili velike pare, a sada kad im dođe koverte morat će da dižu kredite. Nikad mi nisu bili jasni ljudi koji troše do zadnje KM, a imaju i više nego dovoljno da ostave po strani, nego putuju, troše na luksuz. Ne troše ni fudbaleri sve do zadnje KM, ostave koje milionče po strani.

2 Likeova

i ja znam dvojicu koji su zaradili pa potrošili pare, sreća može na rate da se plaća taj porez tako da nema potrebe da dižu kredit, što bi plaćali ratu kredita nek plaćaju ratu poreza

ni meni, nikad mi nisu bili jasni ljudi koji zarade 25k € i kupe auto od 20k € :smiley:

2 Likeova

Auto od 20k nisu potrosene pare, fakticki imas ih koju godinu u maloj razlici na cijeni. Dok provode i kurve su nesto trece, to su potrosene pare :joy:

1 Like

Mislim da svatko ima pravo da raspolaze sa svojim novcima kako god zeli. Nitko nece na ovom svijetu ostati za sjeme. :joy::joy:

3 Likeova

Bog dao, Bog uzeo… :pray:

Meni je bas drago zbog takvih jer medu njima ima najvise onih koji su varali na adsenseu.

2 Likeova

Upravo suprotno, auto ce za koju godinu vrijediti duplo manje, provod neces nikad zaboraviti. Znam o cemu pricam, neki dan se vratio iz Rusije, bio sam 27 dana tam, najboljih 27 dana u zivotu.

2 Likeova

Ne bih se složio da auto za par godina gubi duplo na vrijednosti.

1 Like

Naravno da ne moze…bmw, audi, mercedes, vw…eventualno mozes izgubiti 1-2k.

Provod se pamti logicno, dobro ti je i sve to stoji. I sam radije na to bacim novce, ali to se i zove bacanje novaca u tome je poenta.

2k izgubi čim izađe is salona :smiley:

1 Like

Pricamo o polovnjaku u toj vrijednosti. BMW f10 drzi tu cijenu evo vec preko godinu. I ta klasa auta, neces kupiti daciu novu za te pare…to moze ludak uraditi.

A otislo smo u off topic…u najgorem slucaju ni na daciji nisu bacene pare, kao ja druge stvari.

Joj ja vam price, hahaha.

Posle ove akcije “Lov na frelensere” poreska uprava ce dobiti novi vozni park pun Audi-ja.

FrQuyfb1ERyItDbeWUSEKNP9h3SFOmgUg8bgk3_VZkA

3 Likeova

haha cuj SDP-a :slight_smile: da nam oni nece ukinuti porez i akcize samo da dodju na vlast a onda ne bi bilo nista od tog…
nemam iskreno nista protiv placanja poreza pa u nekim drugim drzavama je mnogo veci porez… ali brate ovo u nas je lose jer ne mozemo trosak odbiti i sto hoce da se plati retroaktivno, mogli su naredit da se placa od tog i tog datuma a ne ovako

Predizborni supljak, ali neka se prica o tome barem :slight_smile:

2 Likeova

Je l platio ko za ovaj mjesec :joy::joy: