Poziv poreznim obveznicima FBiH

zajebajem se …

Onda su me banali bez razloga sa grupe na kojoj se moglo procitat puno korisni stvari. Stvarno bezveze.

Da, banovan si… Ja sam još uvijek u grupi… Nešto si zeznuo izgleda…

koja je grupa u pitanju?

Imas gore ranije link ostavljen od @MuamerWP.

Koliko je jos raje ostalo u grupi… jesu sve izbacili ili samo dio… posto ni ja nisam vise tamo, doduse ni rijeci nisam progovorio, ali sam dio iste problematike.

Trenutno je 1847 ljudi u grupi…

Mozes li mi ovdje na PM poslati Facebook URL adrese 2-3 Admina iz te grupe da vidim u cemu je problem

O kojoj je grupi riječ?

Broj članova se stalno smanjuje, možda brišu sumnjive :smiley:

1 Like

Mozes li mi ti dati link nekog od Admina

admin je inspektor saša petrović iz fupa hahahahah

1 Like

Apsolutno netačno i pogrešno. Banke moraju dostaviti transakcije fizičkih lica, poreskoj upravi, samo ukoliko poreska uprava ima sudski nalog za to. Jedino je sipa nadležna da traži transakcije bez sudskog naloga.

Kolega, malo isčitaj zakone i pravilnike, pa se onda ismijavaj.

nisi ti normalan, svaka policijska agencija ima pravo da vrši svoje istrage, s tim da je sipa odgovorna tužilaštvu i sudu bih a druge agencije nižim nivoima pravosuđa … ti želiš reći da su ovi što su donijeli zakon prekršili neki drugi … ne budi smiješan

bankovni račun se računa kao lični podatak …kao što je i CIPS baza … ime, prezime, matični, vozačka itd. …ako policijske agencije imaju uvid u CIPS bazu podataka bez sudskog naloga zašto ne bi imale uvid i u bankovne račune, sve se to računa kao lični podaci građanina

Evo nesto jos pa pogledajte:

Ima jos interesantnih stvari na ovoj stranici.

Tema je utihnula :slight_smile: Je l neko ko je dobio plavu kovertu platio porez ?

Ja sam predao obrazac, iz porezne su mi rekli da ne placam nista, javit ce mi za dalje telefonom.

nazvat ce te za jedno 2-3 godine hahahaha

Znaci moze se proci sa kaznom 3000 hahahaha :smiley: Povoljan prolaz hahaha :smiley: