Poziv poreznim obveznicima FBiH

Znaci moze se proci sa kaznom 3000 hahahaha :smiley: Povoljan prolaz hahaha :smiley:

Kako vidim stali su sa ovim, tesko da ce biti ista vise. Najvjerovatnije da ce se usvojiti od 01.01.2019 obavezni su svi placati i to je to. Idu i izbori i to je imalo sigurno uticaja , kako god sad za sad je dobro, pa cemo vidjeti.

Ja platio danas.

Moralo tako, jbg.

Jesu li ti priznali kakve rashode osim onih 20% ?

Nisu (20 karaktera…)

Nekom priznaju nekom ne priznaju. Eto kolika su smijurija. Oni su jednostavno dobili naredbu od stozernih stranaka iz dva tora da ukupe para za kampanju i to je to.

Moram onda i ja uskoro otići i platiti. Nemam šta više čekati :disappointed: :slightly_smiling_face:

Uclani se na grupu freelanceri bih i tamo nek ti daju savjet sta da napravis.

Dok koverta ne dodje ne placaj nista :smiley:

Već sam član te grupe ali mi se čini da se plaćanje ne može izbjeći. Dobio sam poziv prije 2 sedmice na koji sam se javio. Uskoro ću najvjerovatnije otići i platiti jer ne zelim neke kazne ili kamate.

Stigla je koverta, sad samo gledam mogu li im izbiti gdje koju marku da ne platim :smiley:

Koliko znam možeš prolongirati ako sastaviš primjedbu, ali te opet čeka isto. Takođe dovoljno je samo prijaviti, ne platiti. Tebi su tražili da platiš?

Stigla plava koverta prvo gdje su trazili da se javim i da ponesem izvod iz banke.Odmah sam dobio AMS-1035 i rekli da popunim i predam, ali da ne placam nista.

Nakon nekih 1mj. cekanja javili mi da moram platiti, te da ce se mozda to sve vratiti kasnije (veliki LOL na ovo).

Za koji unazad period si morao platiti? Da li znas sta se desava ako nemas da platis ili neces?

Za 2016 godinu.

Pa onda koliko znam podnesu oni prijavu za tebe, obracunaju zatezne kamate i dobijes kaznu.Kasnije vjerovatno ide krivicna prijava ukoliko i to ne rijesis.

A za 2017 si platio il ces tek platit?

E za 2017 nije bilo uplata na tekuci :slight_smile:

Mislim da je ovo dobra navlakusa, ali na kraju ne mozes znati jer jedan pravnik govori jedno, a drugi drugo.

Ja sam platio sta sam trebao, viza se nalazi u pasosu tako da neka naplate sad nekom drugom :slight_smile: