PR update

Nitko ništa ne priča?
Ja moram priznati da sam zadovoljan.
Inače, index je pao na PR5, za sad znam dva sajta u hr sa PR6 (net.hr i tportal) jel ima jos koji?

što se tice penala koje su primile vecinom stranice koje su koristile text-link-ads mogu samo raci da to uvelike potvrduje moju tvrdnju da je google monopolisticko djubre. :slight_smile:

Ja sam generalno zadovoljan. PR mi je sada na naslovnici 5, te imam dosta pod stranica sa PR5 ili PR4 što je dobro budući da sam prije dva mjeseca radio one oblike URL-a pa sve iz pocetka je trebalo
Mada zalim za PR6 buduci da sam dosta bio blizu. Neko vrijeme je i predvidalo 6 ali ocito je netko veci makno link do mene (imam i jedan PR7 link do moje stranice za koji znam)

Ja sam dobio 4 i zadovoljan sam… :kuc:

Meni je na indexu 3, na večini ostalih stranica je 2, samo na par 1. Bitno mi je da su sve srtrane rangirane (osim foruma). Generalno sam zadovoljan, samo nek se maklo sa 0. Čekam već 6 mjeseci :slight_smile:

Jeste li primjetili da je PR na Yahoo pao na 9.

Ljudi bitno je da imate traffica sa tražilica, taj Toolbar ništa ne znači pogotovo sad kad Statcounter.com ima TBPR 6 (imao 10) i forbes.com TBPR 4 (imao 7) :smiley:

Jako puno webova je izgubilo centimetar zelenih pixelića :smiley:

isto zadovoljan, dva nova site-a, oba PR4

Svako koliko se obravlja pr?

http://www.seologs.com/google-updates.html

Znaci li to da ako postavljas nekakve reklame na svoj site i stavis text link reklame na neki site sa losim PRom, onda ti pada i tvoj PR? U biti, ispada da je najbolje onda postaviti neki button za reklame ili link button ili link sa nofollow ili tako nesto pa onda ne trebas voditi racuna o tome na koga linkas i koliki je njegov PR?

Forum je ono glavno sto me zanima. Kako postici da stranice od foruma ne budu lose rangirane zbog raznih linkova u porukama i potpisima poruka. Da li da se stavi nofollow na sve linkove unutar poruka ili mozda staviti nofollow na stranicu koja prikazuje poruke? S druge strane, tada ljudi nece mozda imati motiva da postaju na forum ako im ti linkovi nista ne znace u smislu rangiranja, indexiranja i sl.

Sto napraviti po ovom pitanju u slucaju foruma?

[size=4]Malo offtopic ali…[/size]

Pa nije valjda da se članovi na tvom forumu okupljaju isključivo da bi reklamirali svoje stranice? :zbunj: Mislim, i ja, kao i većina ljudi ovdje na Webmajstorima imamo svoje stranice u potpisu, ali da se sutra ukine mogućnost istog ne vjerujem da bi netko odlučio ne pisati više zbog toga. Osim iz revolta. :smiley:

[quote=“sparacio”][size=4]Malo offtopic ali…[/size]

Pa nije valjda da se članovi na tvom forumu okupljaju isključivo da bi reklamirali svoje stranice? :zbunj: Mislim, i ja, kao i većina ljudi ovdje na Webmajstorima imamo svoje stranice u potpisu, ali da se sutra ukine mogućnost istog ne vjerujem da bi netko odlučio ne pisati više zbog toga. Osim iz revolta. :D[/quote]

To je forum za webmastere i to ne samo o alatima za webmastere, nego i o affiliate programima i sl. Mnogi tu postaju radi reklame, narocito ako nije neki vec poznati forum sa 100 000 000 poruka i 100 000 clanova, nego nesto u zacetku, onda treba imati nesto sto ce ljude privuci.

Al pustimo sad to, ja primjecujem da mnogi veliki forumi kao
http://www.affiliates4u.com
i sl. uopce nemaju nofolow u svojim metatagovima na stranicama gdje su poruke niti toga ima u linkovima u samoj poruci ili sigu. Znaci li to da oni svoje poslovanje temelje na tome da privuku ljude koji zele biti indexirani preko foruma i dobiti veci PR ili to znaci da sve to skupa nema velike veze ili pak placaju za poziciju na googleu pa ih nije briga. Ovo mi nije bas najjasnije.

Ja imam PR2".

meni sajt skocija na 3

ja ocekujem sada na sljedecem PR-u da skoci sa 3 na 4 ili cak 5 ali ovekivanja su jedno a google je drugo :slight_smile:

Skačete po temi staroj 2 godine.

:slight_smile:

nisam ni gleda datum, igorbar je podigao

da bas vidi zapoceta 2007 … hehe a pusti sad datume bitno je sto je namjera …

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja