Pravi Facebook lajkovi! :)

I nakon gotovo godinu dana ne sakupljanja lajkova (tj. reklamiranja stranica) ponovno sam u mogućnosti. Surađivao sam s preko 50 ljudi sa ovog foruma i još jako puno ljudi izvan njega, te u temi dobri i loši trgovci možete vidjeti pohvale na moj račun. Teme u kojima sam ovu uslugu prije nudio, preko 200 postova i 5000 pregleda: Povećanje broja lajkova na FB stranici i Facebook marketing! gdje također možete vidjeti pohvale.

Svi lajkovi s Balkana!
Da se ne javljate svi posebno, cijena je na 1000 lajkova 100kn! :slight_smile:

2 Likeova

Već dogovorena jedna suradnja, ostali zainteresirani javljajte se u inbox! :slight_smile:

javi mi načine preko koji dolaziš do lajkova i koliko su on ciljani.
LP

Balkanci, odmah bi da zanju kako ko šta radi i odakle i na koje načine i sve…Čovek ti kaže , lajkovi su sa balkana i to je to, gde ćeš “ciljanije” na ovaj način da kupuješ lajk, ako ćeš da ciljaš na primer babe kojima se sviđa stranica “Slađa Noktići” a nalaze se u krugu od 20 km od Zagreba možeš i to, evo ovde - https://www.facebook.com/business/products/ads

Od @d1namic sam kupovao lajkove i mogu reći da je sve što kaže istina, lajkovi su pravi ne botovi i sa balkana, većina HR koliko se sećam. Svaka preporuka.

1 Like

Pa ako neki sa exchange servisa ista stvar kao roboti jer su neciljana publika samo lajkali da dobiju bodove.

Jedna suradnja nastavljena, a još 2 nove suradnje su u tijeku! Svi zainteresirani javite se u inbox! :slight_smile:

Svaka čast d1namic-u, nastavlja se saradnja i svaka preporuka za lika. :slight_smile:

evo i moja preporuka za d1namic-a…odlično odrađena suradnja

Zainteresiran sam, aj mi se javi na PM da dogovorimo suradnju…javio bi se ja, ali ne vidim nigdje opciju za slanje poruke :wink:

Postovanje interesuju me lajkovi ja zainteresovan sam za te 3000 ja sam iz BiH pa bi volio ako je moguce da ih bude sto vise moguce iz BiH al ne smeta ni sa ijelog balkana pa eto javi kako da pocnemo sa suradnjom

Zainteresovan sam. Da li ima popust na veći broj lajkova?

voleo bih da kupim lajkova sa amerike gde je privatna poruka da se dogovorimo?

poz jel mi se mozete javit zainteresiran sam

Pozdrav, zainteresiran sam za suradnju s Vama pa ako mi možete dati neki kontakt broj da se čujemo.

Pravi lajkovi? :grin: Lajkovi sa Balkana? :grin: Na neki tajni način? :grin:
Hvala druže, dovoljno. Obezbedi sebi i zaradi.
p.s. Jel moguće da ima još onih koji veruju u ovo?
U FB inače rade budale pa ih je moguće lako prevariti. :joy:

@bob1 ajde mani se foruma ovog samo spamas teme s svojim fix postovima, da ti je znat samo kolko suradnji sam odradio na ovu temu i svi su ljudi bili zadovoljni s da, pravim lajkovima. Ako ti nešto neznaš ne znači da je nemoguće. Sada više nije moguće, doduše možda i je, ali ja neznam način, pa više ne radim. :slight_smile:

A čisto da znaš original tema za ovo je: Facebook marketing! s preko 6 tisuća pogleda i jako puno posla :slight_smile:

To ti laži nekog drugog, nemoj mene što sam godinama na FB.
Zna se kako se dobijaju lajkovi, tako što neko ode na stranicu i lajkuje. A mogu se pozvati i prijatelji da lajkuju, ali retko ko to uradi. Ili u nekoj grupi tipa like4like, za razmenu lajkova, ali tu nema nikakvih garancija, ko će i koliko lajkovati. Najviše Indijci, pakistanci, Filipinci i sl.
Pokušavano je i preko raznih programa, ali FB je suviše ozbiljna firma da bi je neko tako lako prevario. Znači, ne nasedajte!

@bob1 nisam vas prepoznao Zuckerberg, pardon.
Očito znate da se vidi tko vam lajka stranicu, a također i statistike od kud je kolko fanova i sve, pa su tako ljudi i vidjeli da su to bili Balkanci i pravi ljudi. Isključujem se iz daljnje rasprave.

1 Like

Ma OK, prave lajkove je obezbeđivao i jedan Amerikanac, ali kako. Napravio je 1000 lažnih profila i sa njih lajkovao. :grinning: Tek kada se ode na te profile vide se da su neaktivni.
I to je išlo neko vreme, lepu sumu zaradio. Problem je samo što je to lažno, iako u statistici pise da su like iz USA. I onda na primedbu da su profili lažni stigao je odgovor- dokažite. :joy:

Pričaš gluposti i smatraš da znaš sve, a nemaš pojma:D