Pravite li i vi planinski vijenac od tabova

3 Likeova

Nikad,nekako mi je skroz ona nezgodno prebacivati se sa jednog taba na drugi :smiley:

hAHAHA, taj sam imamo 10 prozora i neki izgledaju tako, barem privremeno.

Imam wide screen ali ne mogu podnjeti kad imam vise od 5-6 tabova otvoreno. Smeta mi

1 Like

Ne, sve preko 10 tabova mi je previse. Pogubim se i ovako, krenem raditi jedno, pocnem drugo, skoknem na trece i onda nista ne zavrsim.

Kad krenem nešto kao istraživat, čačkat, pa otvorim sa jednog sajta 5-6 linkova, ugasim pređem na prvi otvoreni link, pa na njemu nađem 5-6 linkova, pa mi trebaju neki drugi sajtovi pa ove ostavim, a otvorim nove pa iz novih po još par tabova i tako pravim himalaje… ovo što sam danas napravio je baš previše uglavnom se trudim da se bar vidi favicon da znam đe udaram.

1 Like

Ja kad radim neke provjre znam pootvoriti i do 30 tabova. Ili isto kad istrazujem keyworde, niche, onda koristim dva compa. Na jednom otvaram te velike tabove i prozore, pa imam po 10 prozora po 20 tabova. a na drugom kompu unosim sto mi treba.

Mozda je to kako je tko naucen.

Recimo ja imam 4 monitor oko sebe i obicno je na svima njima browser, znaci ja istovremeno gledam u 4 browserprozor i 15 tabova po prozoru je neki moj standard.

Zamisli u kojem dobu zivimo: Input, MORE INput

Znači nisam jedini hahah :slight_smile: