Prebacivanje hostinga i cloudflare

Prebacivam se iz jednog hostinga u drugi, ali domena mi je na cloudflare, sada me zanima kako to prebacivanje ide ako je cloudflare domena jer nemam u cloudflare nista da izbrisem sve i sagradim opet DNS u cloudflare.

Pa u cloudflareu si morao dodati dns records kad si tek poceo, sad ih samo uredi

samo zamijeni u dns zapisima IP adresu na koju pointaju … to je IP adresa novog servera … ništa drugo :smiley:

Jos sam zbunjen od hostgatora s kojeg se prebacujem imam samo ovo koliko vidim http://prntscr.com/hhui98
Sada, ako idem edit ima 2079 i 2080 portovi. Da umjesto gator3296.hostgator.com samo stavim IP?

Moras ubacit A records od shared IP adrese koja pise unutar cpanela server information.

Nemoj koristit IP od cpanela jer to nije tvoj shared IP

Server Information -> Shared IP Address to zamjenim sa svime sto sadrzi hostgator.com i to je to?

bune me malo ovi zapisi, mozda je najbolje da prvo ubacis nameservere hostinga bez cloudflarea pa onda da ponovo ubacis na cloudflare domenu kako bi cloudflare automatski nasao nove zapise …

da.

20 znakova test as as 123

Da, ali ne mogu naci nigdje opciju da on povuce sve sa hostinga ako tako stavim. To sam mogao samo kada sam tek napravio account na cloudflare i ubacio domenu. Mozda negdje ima, ali ja je stvarno ne mogu naci.