Predlozi za poboljsanje foruma

Evo prvo da se pofalim da sam opalio flag @Lalu_Yadav koji spamuje, tj pokusao je. Moj prvi flag.

Ocemol pravit budzet i takmicenje na mjesecnom nivou za tutorijale, moze i case study ili nesta trinesto. Nebitno koliko se skupi 15€ 15€ ili 200€ totalno svejedno. Cisto malo da se deseva nesta. Ja bih to na mjesecnom nivou. I ja bar u pocetku ne bih ucestvovao jer sam istresao iz sebe skoro sve mozda pametno sto sam imao za reci, a i narod me previse voli pa mi lajkove djele i sakom i kapom. Ucestvovao bih od pocetka u budzetu. Palo mi je na pamet da se npr moze ucestvovat i sem para s nekim drugim stvarima, ja bih npr mogao dat u budzet za takmicenje neki sajt koji ne zaradjuje previse, a ja sam ga zanemario (ukoliko je piscima to uopste interesantno), neko hosting i sl.

Mogu tu ici i tutorijali o nekim jednostavnim stvarima, ne mora bit nesta ekstra komplikovano. Mogu se dozvolit referal linkovi ukoliko se slozi moderacija ili ukoliko skupi lupam 5 lajkova. Ima li zainteresovanih za ucestvovanje u takmicenju?

5 Likeova

Dobra ideja :+1:

Evo ja ću biti bankar :slight_smile: