Predlozite web hosting koji moze izdrzati 3,4 hiljada poseta u sekundi

Pozdrav :slight_smile:
Imam problem oko web hostinga ne znam koji da uzmem do sada sam isprobavao neke hostinge od drugara,free… al ni jedan ne moze da izdrzi moj sajt jer ima preko 3k poseta u sekundi da li mozete da mi predlozite neki dobar web hosting koji moze izdrzati 3,4 hiljada poseta u sekundi. Hvala

[quote=“FILIPOVIC”]Pozdrav :slight_smile:
Imam problem oko web hostinga ne znam koji da uzmem do sada sam isprobavao neke hostinge od drugara,free… al ni jedan ne moze da izdrzi moj sajt jer ima preko 3k poseta u sekundi da li mozete da mi predlozite neki dobar web hosting koji moze izdrzati 3,4 hiljada poseta u sekundi. Hvala[/quote]

ako tvoj site stvarno ima toliko posjeta onda bi trebao razmisliti u zakupljivanju vps-a ili dedicated servera, shared hosting nije opcija za tebe. Preporuka od mene ide za hetzner.de, samo sto moras placati karticom…

Imam velike stranice na fejsu najveca 250k udarim jednu reklamu udju njih hiljadu problem mi je hosting zaradio sam na sponsorads 200e al nece da mi isplate jer nisam Nemac, domen trenutno prebacam na drugi hosting mozda ce moci da izdrzi bar 2k pa cu da stavim google adsense da zaradim pa da kupim vps ili dedicated :slight_smile:

zar nije gagi zaradio 200e a ne ti…a za hosting zar ne koristite google sto mi je gagi pricao a za to da ti nece isplatit neznam sto meni sve uredno i kad se vec hvalimo imam i ja 300k+ stranicu

[color=green]Xxx[/color] to je gagijev sajt kod google to jest blogger :slight_smile: Ali sve je to zajednicko , 200e treba sponsorads da isplati pre 4 dana ali nije pricaj sa gagija pa ce ti on reci a ja imam hosting za moj sajt kod Sceko sa ovog foruma! :smiley: Ma ta tvoja od 300k nema 10 lajkova na statusu :smiley:

Gle, za toliko posjeta u kratkom roku morat ces i optimizirati site, namjesti cashe, preporucam memcashe, zatim nemoj koristiti apache server vec predji na nginx i to ce ti pomoci puno, nebitno koja je skripta za site…

a uglavnom trebat ces svoju masinu, a ne shared…

Sve zavisi kakav sadrzaj treba da taj hosting omoguci u sekundi. Nije isto samo obicni procesi u sekundi i napredni, kao npr video chat. Sto se tvoga tice, svaki jaci shared hosting bi trebao moci izdrzati tako nesto, I cisti sumnjam da 3-4 hiljade bude u sekundi, ako bude max i 1000. On kada dodje, ostane 10 sekundi i ide dalje…

EDIT: na prethodni ogdovor
Kao sto vec rekoh, posjeta tolika bi bila ako ima nesto senzacionalno pa da bude toliko posjetioca.
PS: ako je onaj zeroo (fortumo) procitaj mail >_>

Sajt je zabavnog tipa smesne slike,smesni video klipovi,vicevi :slight_smile: Danas sam prebacio na drugi host da isprobam nesto koliko ovaj moze da izdrzi i kakav je, ne razumem se bas oko optimizacije sajta ali nacicu nekog profesionalca da mi to odradi :slight_smile: Ako neko zeli neku saradnju ili da mi predlozi neki host nek mi salje na PM :smiley:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja