Preeeeeeeeeeviše tagova?

Moj prijatelj pravi jedan video site sa tutorialima i pita se da li je OK staviti npr 200 tagova na jedan post
Background and color correctione
Dakle, koliko je to ok za SEO ili pak pogrešno te šta kaže pingvin za ovo?

Lol :smiley: Nemam pojma dal google to kažnjava, ali meni je to dosta neprofesionalno.

Bolje bi mu za SEO bilo da stavi /%postname%/ kao permalinkove :wink:

[quote=“APazinjan”]Lol :smiley: Nemam pojma dal google to kažnjava, ali meni je to dosta neprofesionalno.

Bolje bi mu za SEO bilo da stavi /%postname%/ kao permalinkove ;)[/quote]

mah to se podrazumijeva, tek smo počeli sa poslom :slight_smile:

Na stranici na kojoj članak ima 124 riječi, riječ photoshop se spominje 112 puta? :jaooo:
A u kodu se riječ photoshop spominje 218 puta! :krele:
I onda će pingvini biti krivi… :rolleyes:

Evo što Google kaže za keyword stuffing:
http://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=hr&hlrm=en&answer=66358

1 Like

[quote=“gambo”]Na stranici na kojoj članak ima 124 riječi, riječ photoshop se spominje 112 puta? :jaooo:
A u kodu se riječ photoshop spominje 218 puta! :krele:
I onda će pingvini biti krivi… :rolleyes:

Evo što Google kaže za keyword stuffing:
http://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=hr&hlrm=en&answer=66358
[/quote]

Mislim da je ovaj argument dovoljan, hvala :wink: btw ne sudi mom drugu, mlad je naučit će :smiley:

Jedno nevezano pitanje, koji program koristite za video capture?

Mislim da će ti svi preporučiti program Camtasia.

[quote=“APazinjan”]Lol :smiley: Nemam pojma dal google to kažnjava, ali meni je to dosta neprofesionalno.

Bolje bi mu za SEO bilo da stavi /%postname%/ kao permalinkove ;)[/quote]

Evo jos jedno pitanje za tebe, da li je bolje koristiti iz SEO ugla tu strukturu ili custom

/%category%/%postname%/

Sve 5, nekako sam se ponadao da se onako dobra slika može “ufatit” nekim free programom. :slight_smile:

[quote=“iNtuitive”]Evo jos jedno pitanje za tebe, da li je bolje koristiti iz SEO ugla tu strukturu ili custom

/%category%/%postname%/[/quote]

Ja sam počeo koristiti /%postname%/ pošto je za SEO bolje da su ključne riječi što bliže domeni.

P.S I Matt Cutts koristi /%postname%/ tako da vjerujem da je to pravii zbor :smiley:

[quote=“APazinjan”]Ja sam počeo koristiti /%postname%/ pošto je za SEO bolje da su ključne riječi što bliže domeni.

P.S I Matt Cutts koristi /%postname%/ tako da vjerujem da je to pravii zbor :D[/quote]

Pa ja se nesto premisljam oko toga, nekako kontam da ako neko npr trazi tutoriale sigurno ce ukucati i “tutoriali” pa onda i kategoriju “photoshop” pa onda ono sto trazi “retuširanje”. A opet google voli vise ono sto je na dohvat ruke, odluke odluke :smiley:

Off topic:

CamStudio radi kvalitetne video zapise, a male datoteke. Jednostavan je i - besplatan.

On topic:

[quote=“iNtuitive”]Evo jos jedno pitanje za tebe, da li je bolje koristiti iz SEO ugla tu strukturu ili custom

/%category%/%postname%/[/quote]
Vidi

http://www.screenr.com/

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja