Pregledi na sajtu

Zdravo,
Imama problem sa pregledima…Do prije 2-3 dana je sve bilo normalno dnevno od 10.000 do 15.000 hiljada pregleda i kada objavim post od 100 do 200 korisnika bude na postu.Sve se to odjednom smanjilo…Pregledi na 1000 maks. 2000 dnevno i po 10-15 korisnika na sajtu…Koji je problem?
Unaprijed hvala!!!

1 Like

Odakle ti je poseta ? Sa ovako polovicnim informacijama tesko da mozemo da znamo sta je problem.

Posjeta je najvise bilo sa Balkana to jest BiH,Srbija,Hrvatska

Mislio sam na to da li ti poseta dolazi sa socijalnih mreza ili preko G?

Aha,dolaze sa FB

Pa onda nesto ne valja sa FBom, imas par opcija. Da ti je pao reach, da ti je sadrzaj losiji pa ljude ne interesuje. Te dve stvari su najrealnije. Mozda si preterao sa linkovima pa jr FB srezao doseg objava.

1 Like

Ne vjerujem da je to da ne zanima sadrzaj jer sam objavljivao razlicite kategorije ali je isto i dalje,moze li se kako ponovno vratiti na staro?

Koliki ti je reach? Da li ti je pao doseg objava?
Ako je to, predji na FBIA, smanji broj linkova na stranici, pojacaj broj postova koji teraju na akciju.

Nemam FB stranicu,dijelim po grupama na FB …

Moguće da ti fb baca obajve u spam, ili to admini čine…kad si već spomenuo da je riječ o grupama…

Brojač poseta ti ne radi kako treba. I kod mene često pokaže mnogo manji broj poseta.
Google Analytics.

Ali kada podijelim ne dolazr mi posjete ni na Google Adsense

Pa o tome se radi, ne broji posete kako treba, svejedno šta koristiš.
Da toliko padne broj poseta odjednom je nemoguće. A da linkovi stoje.
Probaj s nekim drugim. Google daje tačne podatke samo kad im platiš :smiley:

Jednostavno Face je skužio da spamaš, nema više ništa free. To se i meni desilo.

2 Likeova

FB spam obriše, i blokira spamera.
Ako mu stoje upisi i linkovi rade nema veze sa FB.

Ja sam mjesecima stavljao link u iste grupe, dolazilo par sto posjeta preko jedne objave, jedan dan sam stavio sličnu objavu u iste grupe, vjerojatno zato jer sam u 3 grupe podijelio u jednoj minuti i došla mi je ova notifikacija

We removed this post because it looks like neželjeni sadržaj to us. If you did post this and don’t believe it’s spam, you can let us know.

Nakon toga, kada stavljam taj sajt u grupe doseg je 10-20 puta manji. Vjerojatno je isti filter aktivirao Arnes4 a pretpostavljam da će taj filter raditi sve češće, jednostavno Face želi da se plača a ne da se koristi besplatne grupe i stranice za dovođenje posjeta.

1 Like

nemaš ti pojma, opet pitam administraciju zašto ovaj više nije blokiran

isti lik stoji iza profila Bob i Aleksandar95 ili 85 … oba profila su blokirana ovaj i dalje trola po forumu

Koji rade SFI njih stalno blokiraju zbog spama ali koriste više profila.
Znači malo objava sa jednog pa promene. I tako godinama.
Do smanjenja poseta dolazi i zbog jednoličnosti oglasa, ako stalno objavljuješ isti normalno da će padati broj klikova. A u neki spec. FB filter sumnjam, link ka sajtu ili radi ili ne radi.

najnoviji fejsbukov algoritam je donio ghost mode, objavis link reach 0 … mozes objavljivati ali nece niko vidjeti

isto tako postoje filteri koji drasticno smanjuju reach

1 Like

Ja mislim da je to neki bug kod njih koji se trenutno desava, mislim da to ne rade namjerno