Preispitivanje vlastitih mogućnosti

Ove godine preplivao maraton od 1 milje (u stvarnosti oko 2 km) leptirom, za sat i 7 minuta.

Čestitke: :doki: Ja mogu plutati. :slight_smile:

Nikada nisam bio dobar plivač :smiley: Svaka čast.

Krenuo sam napisati da nisam impresioniran, da je to sporo vrijeme i onda se vratim gore WTF LEPTIR STILOM o.O Svaka tebi decko dala :smiley:

Hvala :slight_smile:

Inspiracija je bila

Ja nisam leptirom u životu uspio dalje od 2-3 zamaha :smiley:

A živim 50 metara od mora, nije da nije bilo prilike za probati…

Čestitam!

Kakav je ovo ludak na snimak 28.5 miles

Skidam kapu, svaka čast!!!

[quote=“dev_masta”]Ja nisam leptirom u životu uspio dalje od 2-3 zamaha :smiley:

[/quote]

xxx

ovaj ultramaraton od 2 km bi za mene zavrsio utapanjem nakon 7 metara, ne zivim na moru al zivim na rijeci Uni i kupam se 3 mjeseca godisnje :smiley:

Svaka čast :slight_smile:

svaka cast. Jel osjecaj kao kod trcanja, endorfin i to ?

Da, bio je dobar osjećaj napraviti nešto u što su (skoro) svi sumnjali.

A što je sa ostalima? Nemojte reći da ste na GO ležali na plaži k’o tuljani?

[quote=“trnac”]Da, bio je dobar osjećaj napraviti nešto u što su (skoro) svi sumnjali.

A što je sa ostalima? Nemojte reći da ste preko ljeta ležali na plaži k’o tuljani?[/quote]

Neki nemaju povlasticu ići na more :slight_smile: Ja sam bio na tjedan dana kod frenda u Puli, malo se isplivati i dosta. Nisam preveliki ljubitelj mora, moram priznati.

ja sam nosio krupno kamenja iz plicaka u dubinu, da bude ljepsi ulaz u more i mogu reci da nije lako plivat i ronjat sa kamenjem i preplivao sam 2 kilometra za mjesec dana pluta stilom

Mesec dana si plivao 2 kilometra?

sumljali poradi tebe, nacina, nemanja iskustva, laprd**** … ?

Ljenost feat. nemam drustvo ili brzo zgibaju pa nemam inspiraciju
makar su svi oko mene djogirali. A i bilo je grdno vruce i tropske
sparine pa je neugodno i iscrpljujuce ubijajuci gust. Dobra ideja
u svakom slucaju, ugodan osjecaj obnovit

[quote=“ninohr”]sumljali poradi tebe, nacina, nemanja iskustva, laprd**** … ?

Ljenost feat. nemam drustvo ili brzo zgibaju pa nemam inspiraciju
makar su svi oko mene djogirali. A i bilo je grdno vruce i tropske
sparine pa je neugodno i iscrpljujuce ubijajuci gust. Dobra ideja
u svakom slucaju, ugodan osjecaj obnovit[/quote]

Sumnja je postojala jer se ne bavim nikakvim sportom, a škemba je samo pojačavala sumnju. :slight_smile:
Mogu ti reći da društvo može biti demotivirajući faktor. Umjesto da te motivira, znaju te kajlat i sputavat sam tak.

Samo čekam da se javi Bojan. Kada vidim njegove biciklističke avanture na fejsu osjetim potrebu za :klanjamse

to ti je tako kad se zivi u drustvu i okruzenju koje tezi biti jedno a
vecina je takva kakva je. Stranci puno vise djogiraju nego sto je
ovdje obicaj. Ne znam jel razlog sto ih filaju “zdrav zivot”, oprah
i te ali tjekom cijelog dana neko trckara bez obzira na godine,
kondiciju i “trbusne misice”. Pa se to onda reflektira na duh pa se
ima osjecaj ( sto nije daleko od istina ) da smo okruzeni zvjerinjakom
sto vrlo rado glasno naglasavam kad dodju iz metropole gradjani i
zagrepcanci, stupovi drustva, mecene i ponos koji zaposljavaju i
hrane … :slight_smile:

Meni se ove godine desilo da mimo svoje volje doživim adrenalinski šok i traumu poslje toga :zub:

Šta je bilo…
Spuštali se bajkovima sa sljemena po šumi i skrenuli na neki divlji put, i ja pošto uvjek idem prvi se sjurim dole nekih 30-35kmh, sve je bilo ok, klasično korjenje, kamenje, grabe i ostalo dok nakon jednog zavoja nije ostalo samo kamenito isprano korito sa rupama/vrhovima od 40ak cm i KANALOM po sredini koji vijuga, bilo je prestrmo da zakočim i stanem a i vjerojatno bi morao past da stanem. Ko za vraga taj put nisam imao opremu i reko ma idem i ko ga jebe…

Nakon cca 30-40sec spusta preko toga ruke nisam osjećao narednih 5min, vilica i felga su ostale tip top, jedno 7-8 situacija je bilo kada je neka kamenčuga bila da ako ideš presporo padaš preko glave a ako ideš preletit nećeš moć usporit narednih 2-3sec (to sam odabrao i imao hazardersku sreću) a oko tebe strmina i mlade bukve (kaciga doma na ormaru):zub:

Tim putem više nikad. :ehm:

PS
Ekipa koja je išla samnom je tih 30-40sec spusta nosila bajkove dole 5min, i sad kad bolje razmislim di mi je pamet bila…:nono:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja