Prekoracenje MySQL Resursa na Hostgatoru

Dajte ljudi pomozite, evo vec dva dana mi je suspendovan sajt
youbunny.com

A nemogu jos da nadjem rjesenje :frowning:
A isto tako se ne razumijem :frowning:

[quote=“bosnier”]Opet problemi , stranica mi je suspendovana na odredjeno vrijeme
youbunny.com

opet preopterecenje baze , ukljucio sam page caching svakih 4 sata, imam oko 10 000 do 15 000 posjeta na dan.

[/quote]

Pa stavi page caching svaka 4 dana, a ne sata - šta ce ti svaka 4 sata osvježavat pojedinu stranicu, kao da se nešto promjenila? Možeš i duže…

A VPS možeš naći jeftino, al nema šanse da ćeš se na njemu snaći kad se ni na ovome ne snalaziš.

[quote=“lvxor”]Pa stavi page caching svaka 4 dana, a ne sata - šta ce ti svaka 4 sata osvježavat pojedinu stranicu, kao da se nešto promjenila? Možeš i duže…

A VPS možeš naći jeftino, al nema šanse da ćeš se na njemu snaći kad se ni na ovome ne snalaziš.[/quote]

Stavio sam bio na 12 h pa sam imao previse INODE pa su me i zbog toga opominjali

Preko 250 000 inode-a mislim :confused:

pa sa tom količinom posjeta možeš lako zaradit barem 600$ mjesečno i priuštit si kvalitetni vps za 40$ mjesečno… ulaganje u server je pametno ulaganje.

Pa eto valjda sam bio budala pa samo koristio juicyads i zaradjivao do 200 $ mjesecno , sad sam dodao jos neke , samo da rijesim ovaj problem nekako…

nisi bio budala nego se nisi trudio :slight_smile:
rjesenje ovog problema bi ti trebalo bit na prvom mjestu, jer ako goggle vidi da ti je sajt često nedostupan, broj posjeta bi se mogao drastično smanjit.

Sajt ti je jednostavno prevelik za shared hosting. Preporucam ti da uzmes VPS. Nije dozvoljeno reklamiranje u javnost pa mi poslalji PM ako hoces da ti ja preporucim hostera kojeg ja koristim za VPS. Managed je, znaci da ce ti sve podesiti, buduci da nisi upoznat sa linuxom kolko vidim

Pozdrav

Poslao sam ti moj msn na PM