Prenos vlasništva domena na godaddy.com

Pozdrav,

Interesuje me da li je moguć prenos vlasništva domena registrovanog kod godaddy-a sa jednog na drugi nalog.
Tačnije ukoliko bih želeo da osoba prebaci vlasništvo domena na moj nalog kako bi to išlo i da li je uopšte izvodljivo?
Hvala u napred.

Naravno, to se promjeni klikom na iconu Account Change u domainmenageru.

Hvala ti puno, jako jednostavno :slight_smile: K+

Izvinjavam se na duplom postu,
Odredjena osoba je prenela vlasništvo domena na moj acc, i meni je stigao mail u kome se traži da ja to prihvatim i da je rok 10 dana.
Ja nemam pojma kako to da uradim? :confused:

bump ! :slight_smile:

Pa sigurno su ti poslali upute u tom mailu, ili moraš kliknut neki link iz maila, ili na accountu negdje nešto potvrdit klikom (nagađam, nemam iskustva).

Puno lakše bi bilo kada bi sadržaj maila objavio ovdje da ti se lakše pomogne. (ali ako mail sadrži neke podatke koje nisu za javnost, njih svakako obriši prije objave)

Rešio sam, ujedno i da pohvalim godaddy i njihovu podršku koja mi je jako brzo pomogla :slight_smile:

Evo ako nekom zatreba:

[quote=""]To Accept a Domain Name Into Your Account

Log in to your Account Manager.
or
If you do not have an account, click Create Account, and complete the fields to set up your account.

Next to Domains, click Launch.

From the Domains tab, click Pending Account Changes. The Incoming Account Changes page displays.

Complete one of the following:

If the domain name displays in the list — Select the domain name, and then click Quick Accept.

If the domain name does not display in the list — Click Manually Accept Domains, enter the following, click Next, and then proceed through checkout of the free transaction:[/quote]

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja