Preporuka CMSa (ili drugog rješenja)?

Pozdrav! Imam na pameti jedan projektić za kojeg nemam vremena da ga radim od nule (što bi naravno bilo najkvalitetnije rješenje). E sad, na pamet mi je palo da uzmem nešto gotovo (joomla, wordpress ili nešto treće?) pa prilagodim svojim potrebama.

Ono što bi mi trebalo je nešto ovog tipa LINK

Nešto u stilu neke platforme s filmovima/videima (kategorije, glumci, taggovi i sl). Ideja nema veze s tom tematikom ali bi tako nešto najlakše prilagodio sebi. Projekt je najvjerovatnije jednokratan, pa bih išao na free rješenje. Ima li nešto free tog tipa? Gledao sam neke joomla komponente ali nisu baš to što tražim. Wordpress nisam našao ništa free. Da li postoji neka druga platforma/cms tog tipa koja bi odradila posao?

Najbolji po mom mišljenju ti je da uzmeš CMS wordpress. Potraži neku free temu, njih imaš bruka po internetu a i na samoj stranici WP
A što se tiče plugina WP ima troduplo više nego joomla.(komponenti i plugina) Kod joomla je jako malo free komponenti i uglavnom se plaćaju , dok kod WP možeš naći dosta free dobrih plugina

Ja sam dosta vremena -godina , na sajtu imao CMS joomla i onda sam odustao od nje kada sam video da je postala jako slaba sa free dodacima pa sam prešao na WP

Uglavom sa CMS Wordpres možeš napraviti šta hoćeš bilo kakav sajt za bilo koju namenu

1 Like