Preporuka knjige?

Kako od osnovne nisam čitao knjigu :smiley: a baš sam se zažlio ali ništa ne mogu naći preko googla, molim vašu preporuku.

Treba mi pdf ili nešto što mogu isprintat jer nemam živaca nešto duže čitati na ekranu.

Znaći nešto o internetu, zaradi, adsensnu, seo, css…a da nije baš za početnike.

http://cssdesignpatterns.com/

Designing with CSS - Andy Clarke

eto od mene.

Zaboravio dodati ako te zanima i adsens seo i online zarada i slične stvari pogledaj si
http://www.thirtydaychallenge.com/blog/

[quote=“sime_zd”]Kako od osnovne nisam čitao knjigu :smiley: a baš sam se zažlio ali ništa ne mogu naći preko googla, molim vašu preporuku.

Treba mi pdf ili nešto što mogu isprintat jer nemam živaca nešto duže čitati na ekranu.

Znaći nešto o internetu, zaradi, adsensnu, seo, css…a da nije baš za početnike.[/quote]

Šime, ako napišeš svoju knjigu siguran sam da bi bilo puno zainteresiranih čitatelja. :slight_smile:

Više bi platio troškove korektora nego što bi zaradio :D, tko bi imao živaca svaku rečenicu ispravljati.
Šalio, nešalio se ti znaš da to danas pali, pogotovo ako se piše o zaradi. Pogledaj samo gospodina x-a i onog Sanjina, 5 milja kn u godinu.

Moja preporuka Inbound Marketing - Brian Halligan i Dharmesh Shan. Imam jednu u uredu, zakon je :slight_smile:

http://www.amazon.com/Inbound-Marketing-Found-Google-Social/dp/0470499311

[quote=“sime_zd”]Više bi platio troškove korektora nego što bi zaradio :D, tko bi imao živaca svaku rečenicu ispravljati.
Šalio, nešalio se ti znaš da to danas pali, pogotovo ako se piše o zaradi. Pogledaj samo gospodina x-a i onog Sanjina, 5 milja kn u godinu.[/quote]

Nisam se šalio. Znam da svi koji “pomažu” u zaradi bolje zarade od onih kojima se pomaže.
Pa i Kiyosaki je sigurno više zaradio od pisanja knjiga i održavanja seminara nego što je zaradio na nekretninama i ostalim poslovima koje je opisivao.

Eh sad kad je trnac spomenu Kiyosaki-ja sjetio sam se i ovog pa ti eto preporuka:
Guy Kawasaki:

Nisam čitao sve, ali The art of the start i Rules for Revolutionaries su odlične. Ova je sljedeća na popisu: How to Drive Your Competition Crazy

Hvala na preporukama, tražim nešto što mogu besplatno insprintat a ne kupiti, preferiram na hr.

Biblija?

[color=“White”].[/color]

[quote=“mile”]Biblija?

[color=“White”].[/color][/quote]

Hvala i tebi!

Probaj potražiti te knjige na torrentima, ne znam dali ima. A što se tiće hr jezika i takovih knjiga nećeš naći puno, pitanje dali ćeš uopće naći.

A dok isprintaš knjigu i platiš papir i tintu jeftinije te dođe kupit knjigu, ovo govorim iz osobnog iskustva.

U mojoj lokalnoj knjižnici sam pronašao nekoliko zanimljivih naslova. Nisu baš najnoviji naslovi ali neka znanja ne zastarijevaju.

Ovo je moj izvor, ne znam da li je legalno ili ne , ali ima tona knjiga.

ebookshare.net

[quote=“CreatifCode”]Probaj potražiti te knjige na torrentima, ne znam dali ima. A što se tiće hr jezika i takovih knjiga nećeš naći puno, pitanje dali ćeš uopće naći.

A dok isprintaš knjigu i platiš papir i tintu jeftinije te dođe kupit knjigu, ovo govorim iz osobnog iskustva.[/quote]
Već sam našao dvije na hrvatskom.

[quote=“mile”]Biblija?

[color=“White”].[/color][/quote]

:smije:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja